Skocz do zawartości

Książka dla 3ds Max: 3ds max 2010. Ćwiczenia praktyczne


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że polskich książek poświęconych 3D nie mamy zbyt wiele, warto informować o pojawiających się nowościach. Właśnie pojawiła się książka wydawnictwa Helion "3ds max 2010. Ćwiczenia praktyczne". Jest to tym samym pierwsze książka wydana w języku polskich dotycząca najnowszej wersji tego programu.

 

Więcej o książce przeczytacie pod tym adresem: helion.pl

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciekawy tytuł. Czekam na "Ćwiczenia teoretyczne". Z doświadczenia wiem że tego typu książki mają słabą jakość i lepiej przeczytać instrukcję obsługi programu.
pitu pitu :)

To są świetne książki dla nastolatków, którzy właśnie usłyszeli o programie i nie zaboli ich wydanie 30zł (kiedyś chyba były tańsze...), by sprawdzić czy ta zabawa warta jest zachodu.

Dobrze opisane są podstawy podstaw i jest kilka smaczków na przyszłość. Tutaj jest to akurat animacja.

Biblie, instrukcje i pomoce są dla tych, którzy wiedzą czego szukają, mają jakiś punkt zaczepienia lub migrują z oprogramowania do oprogramowania, raczej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej te ksiazki kosztowaly 14 zlotych. Sam kupilem jedna na poczatek, chyba do maxa 7. Fajna zeby zalapac o co chodzi np. co robi button ze strzalka a za kilka dni sprzedac :) Ale dla kompletnie zielonych jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chyba być twardzielem i przejść przez biblie 3dmax to daje dobre podstawy

ja zacząłem zabawę z maxem od tej właśnie książeczki kupionej pod wypływem impulsu w empku, przeczytałem ją w jeden dzień teraz się kurzy, ale był to jakiś początek, i coś tam załapałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności