Skocz do zawartości

Scena 3D: Król


MohSETH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widzisz to i nie grzmisz???

 

 

 

 

 

 

edit: ok, zeby cie nie zniechecac.... jest taka niepisana zasada zeby nie pokazywac WSZYSTKIEGO co sie \'stworzylo\'....szczegolnie jak nie ma czego pokazywac... przerob pare tutkow i dopiero potem pokaz cos ciut ambitniejszego...

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tylko pytal o swiatlo ... dajcie zyc koledze ...

 

niestety nie moge ci pomoc ... bo z 3d studio mam tyle wspolnego co hmm ... no nie wiele mam wspolnego ... pomoge ci jak bedziesz sie bawil rhino ...

 

pozdro ... (niech mu ktos pomoze ...) prosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał kozioo

Piękna bryła lathe na planie z flat mirror....

 

Tu chyba mirrora nie ma. Nie widze podobienstwa polowek, symetrii, po prostu taki duzy pionek.

 

 

Model bedzie dobry w sceneri z innymi figurami, daj textury, zrob szachownice, i bedzie dobrze. Mam nadzieje ze tak chciales zrobic a nie tylko jeden pionek ktory robi sie 2 minuty (wlacznie z wlaczaniem maxa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze Dlaczego wiekszosc z was jest zdolnych tylko do opier... innych zamiescilem tutaj ta pracke zeby zwrocic wasza uwage...i udalo sie pierwszego dnia pojawilo sie wiecej komentarzy niz np na pomocy W rendering/Final Render ... moze jednak ktos zamiast mowic ze to zajelo mi 2 min loftem to pomoglby mi ze skylightem...a tak przy okazji to poly i meshsmooth...ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waza men, co sie tak przejmujesz? hehe, a w sumie niema co sie czepiac pionka, tylko tego ze zamieszczasz ,cos takiego co niemoze w sumie niewyjsc, zrob wiecej i dopiero zamiesc, albo pionki o jakis skomplikowanych figurach, krztaltach, cos orginalnego(wymysl jakies nowe krztalty - taki pionek jest znany i prosty)pozdro czekam na porzadny upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Przemysław Kołdyj

Boze Dlaczego wiekszosc z was jest zdolnych tylko do opier... innych zamiescilem tutaj ta pracke zeby zwrocic wasza uwage...i udalo sie pierwszego dnia pojawilo sie wiecej komentarzy niz np na pomocy W rendering/Final Render ... moze jednak ktos zamiast mowic ze to zajelo mi 2 min loftem to pomoglby mi ze skylightem...a tak przy okazji to poly i meshsmooth...ehh

 

zwróciłes uwage wiekszości ale negatywnie, a chciałes pewnie pozytywnie.

po co ci skylight skoro nie masz czego oświetlać.

a jeśli chodzi o pomoć z poly, meshsmootem itd - to masz pełno tutków w necie - poczytaj pomodeluj jakieś proste modele i wtedy pokazuj - ale może ten render to bryła początkowa która posłuzy ci do dalszego modelowania to wtedy sorry.

pozdro

 

chyba czekam na updaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze Dlaczego wiekszosc z was jest zdolnych tylko do opier... innych zamiescilem tutaj ta pracke zeby zwrocic wasza uwage...i udalo sie pierwszego dnia pojawilo sie wiecej komentarzy niz np na pomocy W rendering/Final Render ... moze jednak ktos zamiast mowic ze to zajelo mi 2 min loftem to pomoglby mi ze skylightem...a tak przy okazji to poly i meshsmooth...ehh

 

Wiesz też jak robiłem książke i dałem to na inne forum to mnie tak zjechali ale się nie dałem i żeby uniknąć wojny to temat zablokowali....i na tamtym forum wole narazie nie pisać nic bo za słabo umiem.....:)

ALe Proponuje Ci żebyś zrobił więcej i to w stylu takich walecznych szachów [chciałem takie coś zrobić ale zrezygnowałem i na potem zostawie] wiesz tak jak w takiej gierce co walczyły albo możesz żę kilka zostało np 2 wierze a reszta zdemolowana...hmm ale to już Twoja decyzja Pozdrawiam i Powodzenie

I woogle też się wkrzam jak chce się zabrać za coś zrobienie a mi nie wychodzi bo niewiem jak się za to zabrać ale mam nadzieje że z czasem przeskoczę tą bariere.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Przemysław Kołdyj

Boze Dlaczego wiekszosc z was jest zdolnych tylko do opier... innych zamiescilem tutaj ta pracke zeby zwrocic wasza uwage...i udalo sie pierwszego dnia pojawilo sie wiecej komentarzy niz np na pomocy W rendering/Final Render ... moze jednak ktos zamiast mowic ze to zajelo mi 2 min loftem to pomoglby mi ze skylightem...a tak przy okazji to poly i meshsmooth...ehh

 

Hmmm. Sa takie niepisane zasady co mozna umieszczac a czego nie wypada. Jesli chcesz zrobic scene to ok, ale mozna bylo napisac na ten temat. A jesli testujes swiatlo albo potrzebujesz pomocy z brazil, vray czy innymi patentami to sa do tego inne fora niz wip. Mam nadzieje ze zrobisz scene i zmusisz ludzi (!) do oceny (pozytywnej/negatywnej) twojej pracy. Jeden pionek obojetnie jak robiony nie jest niczym specjalny. Kilka pionkow (roznych) ladnie ulozonych, w ladnej scenie, ladne texzturki to juz cos. A wtedy kazdy z swiatlem pomoze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by to w twoich oczach mialo wygladac skilo ? kazdy robi jednego pionka na lathe albo i loftem ... albo i z crosscurves jesli ktos lubi rhino ... i wrzucamy to na jednego kompa robimy render i smiejemy sie z tego wszyscy ?

 

PS. ja bym tam byl zatym zeby ktos udzielil jakiejs konstruktywnej odpowiedzi temu kto o nia prosi ... przeciez nie powiedzial ze chce przyspieszac skylight na jednym pionku ... przestancie sie z niego nabijac i mu powiedzcie ... (taka prywatna refleksja)

 

pozdrawiam ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał zipper

jak by to w twoich oczach mialo wygladac skilo ? kazdy robi jednego pionka na lathe albo i loftem ... albo i z crosscurves jesli ktos lubi rhino ... i wrzucamy to na jednego kompa robimy render i smiejemy sie z tego wszyscy ?

 

no cos kolo tego, moze bez tego smiania sie ale efekt by mogl byc ciekawy

 

PS. ja bym tam byl zatym zeby ktos udzielil jakiejs konstruktywnej odpowiedzi temu kto o nia prosi ... przeciez nie powiedzial ze chce przyspieszac skylight na jednym pionku ... przestancie sie z niego nabijac i mu powiedzcie ... (taka prywatna refleksja)

 

 

Jesli zobaczysz to taki post napisalem. Co by bylo zeby bylo lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności