Skocz do zawartości

kufel piwa


claude

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komenty, praca oddałem dalszej ekipie i oni już się tym zajęli, ostra postprodukcja

Ostateczny wynik możecie zobaczyć na

http://zywiec.com.pl/

Jeśli skończyliście 18 lat ;p

Szczerze mówiąc to mi średnio podoba ostateczny wynik, pewnie dało by się to lepiej zrobić ale już po czasie, ewentualnie poprawki mogą być jak ludzie z żywca będą narzekali.

Ja już mam tak przeorany mózg tym wszystkim że sam bym nie wiedział czym się zająć. Najgorsze są te zgniłe kolory pojawiające się pod pianą gdzieś na wodzie czasami. Nie wiem na ile to moja wina dopiero w postpro wyszło to tak mocno.

Kolejne doświadczenie za sobą.

 

Muszę się zorientować czy mogę ostatecznie moją prace publikować w internecie, porobiłbym kilka stillów swoją postprodukcję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona którą podałeś to jakiś genialny pomysł. Bez i7 to trudno z tego korzystać. Pewnie wpływ na to ma cudowny flashplayer na Linuxa, ale i tak strasznie męczy procka. A podobno to gierki wymuszają zakup nowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touch wydaje mi się że faktycznie masz racje kolorowe tło mocno rozmyte (takie czerwone, zielone itp kolory lampek choinkowych) wyglądało by chyba lepiej i nie kolidowałoby z kolorem kufla. Claude może jak już odsapnąłeś i się wyluzowałeś po tym deadlineie to wrzucisz taką kolorową wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje :) Woda trochę za bardzo rtęciuje. Mogłeś i ją rozdzielić na pasy: refract i reflect osobno i zdjąć trochę refleksy od tych plane'ów. Ale jako całość prezentuje się całkiem spoko. Nie pasuje mi za to piana. W kuflu staje się jakaś taka dziwna na poziomie styku z piwem. Ale to są detale na które zapewne przy kolejnym projekcie będziesz już zwracał większą uwagę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze! Teraz jestem pewien że nie spartoliłem tego zlecenia, choć wiadomo że mogło być lepiej.

 

Nie mam siły ostatnio nad swoją postprodukcją. Tydzień temu bawiłem się pierwszy raz w życiu After Efect i coś takiego zrobiłem dla zabawy niż dla jakiegoś celu. Taka ucieszna zabawa z pasami.

 

http://vimeo.com/8722014

 

Jak zbiorę siły to zrobię ładne postpro i rzucę do finished

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności