Skocz do zawartości

VW Passat CC


NV

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej awarii komputera wracam do starego modelu. W następnym upie mam nadzieję, że już będzie cały tył. Ciężko idzie bo narobiłem dziwnych rzeczy i już nie pamiętałem jak i co wtedy chciałem rozwiązać. Może teraz znajdę motywację i dokończę tego bubla. Do exteriorów powinien się nadać.

 

Jakieś tam obrazki na skromny początek.

 

zax.jpg

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sama śmietanka samochodziarzy/modelarzy się odezwała :) Bardzo się cieszę.

 

 

 

trosiek: Dzięki !

JohnZi: Ale Ty niecierpliwy ;) Mógłbym tu pisać całą serię usprawiedliwień ale tego robić nie będę :D Z czasem wyrobię sobie tempo pracy, oby... ;)

Thunder: Z tym logo to nie wiem ale będę myślał. Dzięki !

..:: 3D CREATIVE ::.. : Dzięki wielkie ! Robiąc następny model będę się uczył jakiejś konkretnej techniki z tutoriala to może będzie szybciej.

peter_f: Jak już to ślicznie się wlecze i bardzo przeciętny modelik ale dzięki wielkie !

plasti: Bieżnikiem póki co się nie przejmuje nie wiem jeszcze jakie opony będą ostatecznie.

 

Miałem wrzucić cały tył ale nie dałem rady. Tam jest taka sieczka, że wolo to zrobić powoli na spokojnie niż na siłę wydłubać cały tył a potem poprawiać go dwa tygodnie.

Update skromny ale siedziałem bardzo mało w piątek przy nim. Jak się uda to w niedziele też coś podłubie.

Aha tyłek cały czas jest w fazie klepania, więc jest krzywo.

 

all.jpg

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu, jeszcze czeka mnie sporo poprawek i prostowań ale dużo lepiej już nie będzie :( Jutro kończę tył i poprawki , od poniedziałku zabieram się za szyby itd.

 

passata20.jpg

passata20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to krzywo jest pod miescem na grill (tam gdzie rejestracja ma być), zejście chamfera tego z boku do przedniego nadkola - troszkę za daleko idzie, tył... no cóż ;) sam pewnie widzisz co jest do poprawy (szczególnie dół)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki za komentarze. Miałem się zabrać za poprawki tyłka ale powalczyłem ze światłami i wiem jedno, że łatwo to mi nie będzie :( Teraz raczej idę po woli na ilość a nie jakość bo tej jakości i tak nie ma obojętnie ile posiedzę, model zwyczajnie jest zrobiony od początku NIE TAK jak trzeba i dalej nie da rady. Następne auto będzie jakieś łatwe do nauki techniki mid-poly a na tym potestuję sobie materiały / rendering.

 

PS: Bieznik od 3Dcreative.

 

lpp.jpg

Edytowane przez NV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności