Skocz do zawartości

Łazienka


tankiann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widok z porownaniem do padajacego swiatla jest nadal za ciemny (przepal jeszcze troszke) a tak to naprawde mila pracka. Ladne materialy, oswietlenie no i sam projekt tez mi sie podoba no ale jak w tych sprawach znawca nie jestem (pewnie tu troche mastachow jest od projektowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie ze moje pytanie wzięło sie z tego ze pooba mi sie armatura od wanny i miałem nadzieję ze to może z jakiś biblotek ;). Fajnie sie zrobiło z tymi oknami, troszkę mi nie leża te dwa wałki nad wanną i fajniej by było jak by te butelki wygladały na pełne. Nie myslałes żeby zrobić wizke nocną te tafle szkał fajnie podświetlone moga dać super efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo bardziej podobał mi się 1 render. Tutaj przesadziłeś w wyostrzeniem krawędzi w PS'ie i te żaluzje to pogarszają klimat, zdelikatniłbym to dając poprostu rolety rozwinięte na jakieś 20 cm. Widok za oknem był fajny. Wróć do poprzedniej koncepcji renderowania i nie przesadzaj z post pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna wizka. To pierwsze jest lepsze IMO. Fajne materiały i światełko. Jedynie bump na podłodze wygląda trochę za mocno (lub fuga za szeroka), ale może tak ma być właśnie :) Jedyne co bym poprawił to widok za prawym oknem bym zdesaturował i rozjaśnił (szczególnie ten cień na wieżowcu), widok za lewym z resztą też delikatnie. Poza tym git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacznie lepiej ten widok za oknami. Całość wygląda genialnie! Wspaniałe światełko i detaliki. Możesz zdradzić ustawienia Color Mappingu?

 

Użyłem Exponential, specjalnie nie bawiłem się ustawieniami po 1,5 na cienie i światła, 1,2 gamma resztę podkręciłem w szopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie

 

Może już ktoś o tym wspominał ale mnie osobiście of razu irytuje trzeci zbieg widoku za oknem. Masz wypionowany widok wnętrza a wieżowiec z prawej strony ewidentnie leci na lewo. A to dwa ruchy w szopie. No i troche krótka wanna na taką dużą łazienke :) Po obu stronach możnaby w piłke grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności