Skocz do zawartości

Designeurope2010 - GLOSUJ NA POLSKI PLAKAT


Stalker

Rekomendowane odpowiedzi

"Europe day 2010" poster competition: I ♥ Europe

 

Nie wiem czy juz byl ten news, ale na stronce: http://www.designeurope2010.eu/ odbywa sie glosowanie na plakat symbolizujacy Europe. Na chwile obecna wygrywa plakat zaprojektowany przez Marie Mileńko z Polski. Postarajmy sie aby tak zostalo do konca:D

Edytowane przez Stalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba warto by było głosować na ten który się najbardziej podoba? To nie piłka nożna... Mnie akurat ten polski nie bardzo podszedł.

 

polać mu ! Dobrze prawi !

 

co jest wogóle, polityka? ręka ręke myje? jak coś jest nieteges to olać to i już, nie bądzmy arabami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;887033']O tym plakacie za kilka dni nikt juz nie bedzie pamietal. Przez oddanie glosu mozesz w prosty sposob pomoc tej dziewczynie w osiagnieciu calkiem niezlego sukcesu:)

I przeszkodzić komuś innemu w byciu zapamiętanym i osiągnięciu całkiem niezłego sukcesu.

Daj to na wykop, tam zrobią z niej mistrza świata we wszystkim za samo to, że jest polką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że dojrzali ludzie tak właśnie robią. Kierowanie się narodowością, przynależnością etniczną etc. to pułapka którą zostawmy kibolom i słuchaczom pewnych rozgłośni. Myślałem że to jest raczej oczywiste dla użytkowników portalu który jakby nie było zajmuje się rzeczami gdzie wszelkiego rodzaju ksenofobia jest po prostu bezsensowna. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto by było głosować na ten który się najbardziej podoba? To nie piłka nożna... Mnie akurat ten polski nie bardzo podszedł.

 

Tu jak w pilce chodzi o wygrana. Ja zawsze kibicuje "naszym", choc wiem ze graja cienko i pewno odpadna w pierwszej rundzie zawodow. Pomimo tego ze Brazylia gra bardziej widowiskowo a Niemcy skuteczniej to jednak jestem za naszymi;)

 

polać mu ! Dobrze prawi !

 

co jest wogóle, polityka? ręka ręke myje? jak coś jest nieteges to olać to i już, nie bądzmy arabami ;)

 

Wlasnie tym sie roznymy od tych niby arabow ze oni sobie zawsze pomagaja i trzymaja sie razem. Niewazne czy maja w tym interes. Wiesz gdyby ten polski plakat jakos grubo odstawal od reszty to bym tego newsa wrzucil do zabawnych/interesujacych. A tak mamy go (plakat) w scislej czolowce wiec mozna chyba bez jakis moralnych rozterek oddac na niego swoj glos.

 

Podejrzewam że dojrzali ludzie tak właśnie robią. Kierowanie się narodowością, przynależnością etniczną etc. to pułapka którą zostawmy kibolom i słuchaczom pewnych rozgłośni. Myślałem że to jest raczej oczywiste dla użytkowników portalu który jakby nie było zajmuje się rzeczami gdzie wszelkiego rodzaju ksenofobia jest po prostu bezsensowna. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie od siebie.

 

Jak to ola-f napisal w poscie wyzej to jest jak eurowizja. Nie chodzi w sumie o to czy wygrywajaca piosenka jest dobra tylko kto ja spiewa. To tylko konkurs na plakat a nie oscary. Wiec mozna darowac sobie analize dziela i dywagacje na temat wyzszosci jednej pracy nad druga bo i tak trzymaja podobny poziom. Jakos hiszpanom nie przeszkadzalo zrobic z tego lekkiego show i dobrze sie bawic urzadzajac ogolnonarodowa akcje z glosowaniem. U nas jak zwykle problem i roztrzasanie tematu i gadka o mentalnosci kibica czy babci rydzykowej.

 

Pozdrawiam i bez urazy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MB] Idąc dalej tym tokiem myślenia - nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli ostatecznie okaże się, że sonda nie miała żadnego znaczenia, ot zagranie pod publiczke i wygra plakat, który zaprojektowała sąsiadka pana Ylvy Tiveusa - przewodniczącego jury? W końcu dobrze robi, że wspiera "swoich" ;)

Plakat Marii Mileńko jest moim zdaniem kawałkiem dobrej grafiki i może się sam obronić, bez taniej gry na pseudopatriotycznych uczuciach.

peace and love ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[MB] Idąc dalej tym tokiem myślenia - nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli ostatecznie okaże się, że sonda nie miała żadnego znaczenia, ot zagranie pod publiczke i wygra plakat, który zaprojektowała sąsiadka pana Ylvy Tiveusa - przewodniczącego jury? W końcu dobrze robi, że wspiera "swoich" ;)

Plakat Marii Mileńko jest moim zdaniem kawałkiem dobrej grafiki i może się sam obronić, bez taniej gry na pseudopatriotycznych uczuciach.

peace and love ;)

 

 

Nie mialbym nic przeciwko, serio. Oddanie glosu nic mnie nie kosztowalo a moze komus pomoglo. I jednak wolalbym aby to byla moja rodaczka niz ktos z Hiszpanii, ot taki moj podworkowy patriotyzm:) To tak jak z tym pajacykiem, klikam na niego choc nie mam pojecia czy tak naprawde komus to pomoze. Ale robie to, bo moge.

 

Ok, koniec tematu z mojej strony. Dobrej nocy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że dojrzali ludzie tak właśnie robią. Kierowanie się narodowością, przynależnością etniczną etc. to pułapka którą zostawmy kibolom i słuchaczom pewnych rozgłośni. Myślałem że to jest raczej oczywiste dla użytkowników portalu który jakby nie było zajmuje się rzeczami gdzie wszelkiego rodzaju ksenofobia jest po prostu bezsensowna. Chcecie zmieniać świat? Zacznijcie od siebie.

Hynol, ja się z Tobą zgadzam, ale zdecydowana większość wśród osób, które w ogóle zagłosują, będzie się kierować m.in. patriotyzmem podwórkowym. Tych głosujących "uczciwie" będzie mniej - i myślę, że dotyczy to nie tylko PL, ale również ludzi w innych krajach. Swoją drogą - myślę, że w tym konkretnym przypadku plakat polski broni się sam, przy okazji nawiązując trochę do polskiej szkoły plakatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności