Skocz do zawartości

Machinarium


ptfromscr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z racji choroby i powrotu do czeskiego świata z metalu postanowiłem wydłubać parę postaci z gry machinarium. Mam nadzieję też, że uda mi się zrealizować scenę, która siedzi w mojej głowie:) Wiem, że ktoś kiedyś próbował odwzorować scenę z gry, ale z tego co wiem zakończyło się to niepowodzeniem. Wrzucam dzisiejsze dłubanie z 3ds i zbrush'a (dodanie 'śrubek').

 

machinarz.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej.

Fajny pomysl, chociaz nie wiem czy dobrze przy tym projekcie w ogole ZB ruszac.

Srobki zrob recznie i ponakladaj na model. Chyba nie dobrze tez, ze robisz go jako jedna bryle, bo on w rzeczywistosci (sic!) :D na bank sklada sie wlasnie z elementow. Np. rece i nogi ma teleskopowe. Dlonie to jakies wtyczki, w ktore zapewne sa wetkniete prety (rece)

Nie rob tego jak pokazuja prewki tylko tak jak bys mial sam tego robota zrobic z czesci.

 

btw jego laska jest przesympatyczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :)

Wrzucam dzisiejszy dalszy postęp pracy, a mianowicie kobietę życia naszego głównego bohatera :) Poprawiłem też 'zbrushowe' śrubki i ręce u robocika.

 

Update:

 

123tf.jpg

 

Brazniew>> Te chamfery będę się starał poprawić bo właśnie cos mi sie tam rozjechało :/

 

A co do odwzorowania sceny z miniaturki to nie chcę tego robić, ale faktycznie przy ustawianiu swojej chcę zachować klimat więc pewnie trochę roboty będzie. Mam nadzieje, że podołam :) pozdrawiam.

 

A co do dyskfalifikacji dot pkt 5 to nie do końca jest tak jak mówisz (jeżeli mówimy o tym samym) bo prac 'machinaruim' nie było (poza jedną lub dwoma) choć zgodzę się z pabulo, że kreatywności jest tu 0 :P

 

pozdrawiam.

Edytowane przez ptfromscr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Ponieważ nie miałem dzisiaj za bardzo możliwości na dłubanie (zaliczenie semestru w sobotę:/), ale wyskrobałem takie małe cuś czyli ogólny zarys sceny (ustawienie postaci pójdzie do wymiany). Ma to być moment wyznania miłości pani robotowej:) Taka miła sympatyczna dla oka scenka:) Pozdrawiam.

 

Aniu duże prawdopodobieństwo, że u pani pojawią się takie rączki:) Thnx za podpowiedź :)

 

scena.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio widziałem ta gierke zajefajna a tak co do mtych chamferów bo nie wiem czy sobie poradziłeś to najszybciej to zrobić tak jak na rysunku daj connect na tych poprzecznych edgach np 4-5 edgy zeby powstało z czego jeden najblzej oczu zostaw badz 2 zalezy jaki bedzie efekt bo teraz masz tam za rzadko i ci ms rozciaga mocno w tym miejscu te krawedzie pozdrawiam pomysł fajny

 

robt.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności