Skocz do zawartości

Wizualizacja 3D - wnetrza klasyczne


viz.k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie w moim guscie :D ale nie o tym chcialem rozmawiac

 

znalazlem kilka zonkow ktore strasznie raza:

- recznik przebija sie przez fotel

- skora na scianie (w stylizowanym kominku) nie jest do niczego podobna :D domyslam sie ze to skora

- ten drzewiec jak z dzungli amazonskiej w lazience z jaccuzi jest z "lekka"

za duzy, straszy, bo reszta pomieszczenia trzyma skale

- uchwyty firanek wisza w powietrzu

 

a tak ogolnie bardzo fajne, miekkie oswietlenie, widac ze nie zalowaliscie geometrii na

krawedzie zalomow scian i sufitow, fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem czym tutaj sie zachwycać, serio. Pierwsze co przydało by się podciągnąć z shaderami a następnie z oświetleniem. Bardzo drażni sztuczność scen, blade oświetlenie bez błękitnej barwy nieba na odbiciach. Ogólnie niestety nie moge tutaj znaleźć czegoś na czym można by było "zaczepić" oko, no chyba tylko na materiale kafli i to jedynie na drugim renderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety średnio wyszło, tak jak JunioR zauważył sztuczność wnętrza za bardzo uderza w oczy. Patrząc po stylu tego wnętrza wszystko powinno być "na bogato", mocne odbicia, zabarwienie od niebieskiego, balans żółtego a nawet pomarańczowego.

Najbardziej lezą materiały, które są płaskie np tkaniny na krzesłach czy fotelach.

Fajnie wyszedł materiał skory i niestety tylko to podoba mi się w tych wnętrzach.

Niestety jestem na nie.

Sprawdź ten link bo będzie to dobra inspiracja do tego typu wnetrz

http://www.d-e-s-i-g-n.ru/interiors_classic/seriya92.htm

 

Pozdrawiam

Edytowane przez hcpiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze shadery troche kuleja, poza tym nie podoba mi sie ten reczniki przewieszony na ostatnim renderze wyglada dosc sztucznie, to samo skora obok kominka, wyszla bardzo plasko i nienaturalnie, poduszki na kanapie dosc takie plastelinowe i wydaje mi sie ze przesadziliscie troche z AO bo teraz w niektorych miejscach to wyglada jak dom bylbym niezle zapuszczony i zakurzony, jakby sprzataczka sobie odpuscila sprzatanie w kontach. Poza tym calkiem przyjemne dla oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś nazwać wątek wnętrze klasycystyczne (?). Podobne do szkoły Stanislava Orekhova. Jeśli się nie mylę to napisz coś więcej o tym kursie. Tylko takie antyki tworzycie? Co do wizek to tak jak koledzy wyżej, shadery słabe, modele od przyzwoitych do bardzo dobrych. Obiekty powtarzalne, rzucają się w oczy; te głowy jelonków raczej śmieszne. Pozdrawiam.

Edytowane przez adam_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha nie bylo zadnego kursu, tez o nim slyszalem ale nie mam z tym nic wspolnego ani nie uczestniczylem, on chyba kosztuje powyzej tysiaca euro wiec nawet jakbym korzystal to wstydzilbym sie przyznac:) poza tym nie jestem entuzjasta takiego sprzedawania/kupowania wiedzy

 

dzieki za komentarze i krytyke

 

co do nazewnictwa - myslalem ze tak sie okresla takie wnetrza, jaki to styl w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności