Skocz do zawartości

Teczka 2d: Elmo22


Elmo22

Rekomendowane odpowiedzi

SBT77 - dzieki za krzepiące słowa. Jak na czlowieka cierpiącego na brak czasu musze Ci powiedzieć że rewelacyjnie go wyciskasz skrobiąc takie cacka jak ta dziewczynka.. dla mnie bomba

 

Joel - dzieki stary że znowu zapalasz mi swiatelko w tej ciemnosci :) co do pedzla, przyczyny calego zamieszania - to moj zly nawyk ale postaram sie z nim walczyc :)

 

DSF - Ocean Liner

oceans.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem, kolejna dżungla, ale akurat temat przypasował wiec pojechałem :) mam nadzieje że tym razem nie przepaliłem białym i czarnym :D no i tym razem zupelnie z bańki...

 

DSF - The Red Tribe...

redtribe.jpg

 

pozdrawiam!

Edytowane przez Elmo22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz od razu rzucać 3d żeby bawić się w 2d, a nawet więcej - 2d i 3d świetnie się uzupełniaja. Dlubiac w 3d rozwijasz poczucie perspektywy, bryly, swiatlocienia... Poza tym bardzo wygodnie łączy się te dwie techniki - jest mnóstwo przykładów gdzie obiekt 3d siedzi w przepięknym matte - http://forums.cgsociety.org/showthread.php?f=121&t=680226...

 

A na koniec dziękuję za komentarz :) miłe co piszesz ale moje 2d jest slabe, (choć dokładam starań żeby było coraz lepsze), więc nie rzucaj 3d dla tego co tu zobaczyłeś...

 

Pozdrawiam

 

Edit... zeby nie pisac kolejnego posta

 

DSF - Dragon Season

dragonseason.jpg

Edytowane przez Elmo22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank600 : też byś tak popie...ał gdyby cie taki gryzli gonił :D

 

Elmo: misiek najbardziej mi sie podoba, co do smoka: zauważ że pierwszy plan jest strasznie nieostry. nie ma blura, ale nie ma też ostrych krawędzi. jedyne co jest wyraźne to pęknięcia na jajku, a jest to stanowczo za mało, żeby zainteresować odbiorce. Ludzie lubią patrzeć na konkretne i wykończone elementy, a dzieki umieszczeniu ich na pierwszym planie, można odpuścić sobie plan dalszy.

w drunk podoba mi sie jak zrobiłeś pobocze :D super trawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona - hehe trawy i misiek trzasnąłem custom brush'ami, na dodatek nie moimi. Naoglądałem się ostatnio speedów na youtubie i zapragnałem być jednym z tych wymiataczy co to w kilku ruchach potrafią machnąć wypas. Wiesz takie szczeniackie marzenie... Widać po nich (również i po twoich pracach) że malarstwo nie jest im obce - myslenie plamą, impresjonizm itp. Ja jestem po architekturze i do niedawna myslenie miałem "liniowe" (kreślenie cieńkopisami i takie tam). W tych ostatnich chciałem pobawić się plamami i wyszło tak że wygląda nieostro, tak jak napisałaś. Chciałbym mysleć że to moje niedbalstwo ale to chyba brak umiejętności. Dziękuję za Twoje uwagi, jak zwykle treściwe i konkretne. Wszystkie wziąłem sobie do serca i teraz będę robił z nich użytek :)

 

Frank600 - dzięki, cieszę się że ci sie podoba :)

 

Udało mi się "zakosić" tablet na weekend do domu. Nastawiałem się na rysowanie ale chyba na jakiś czas wróce do ołówka i anatomii... mam potworne braki. Do niedawna plan miałem taki żeby codziennie machnąć przynajmniej jedną prackę w digitalu (i wrzucić ja na forum celem oberwania opier.) Chyba trochę nie do konca zrozumiałem funkcję teczki 2d :) stąd ten wysyp rysunków. Teraz postaram się zamieszczać tylko dopracowane prace.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki! :)

 

Wrzucam kolejną porcję wypocin. Wszelka krytyka jak zwykle mile widziana.

 

DSF The Big Guy

thebigguy.jpg

 

DSF Red Square

redsquare.jpg

 

DSF The Sand Forrest

sandforest.jpg

 

DSF Metal Leaves (buzka z refki, kolczki moje, mialy byc srebrne...)

metalleaves.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iron Horse jak najbardziej mi się podoba, zaś DSF The Big Guy jak najbardziej nie:P Cieniowanie jest dziwne, wygląda to tak jakby na samolot padała wiązka światła, a po drugiej stronie zapadła ciemność. Jak dla mnie bryła jest zbyt prost, ale za to śmigła są fajne. Odnośnie The Sand Forrest kolorki są bardzo intensywne, ale widziałem fotki takich pustyni i wiem, że są to naturalne barwy:) to wszystko czego mogę się przyczepić. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maury - bazgroląc Big Guy'a sugerowałem sie oświetleniem z tej refki. Widać przesadziłem na koniec z levelami :( i faktycznie bryła mogłaby byc nieco bardziej ubrana w detal.

Dziękuję za krytykę i cieszę się że coś z tych moich bazgrołów się spodobało :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Witam po długiej przerwie. Dawno nic nie wrzucałem więc zdecydowałem się w końcu wrzucić kilka moich ostatnich pracek. Przyznaję się bez bicia że zaliczyłem w między czasie kryzys twórczy i zastanawiałem się czy nie pogrzebac już tego wątku, ale kilka genialnych pracek z forum wskrzesiło we mnie chęć bazgrolenia. Waszej ocenie pozostawiam czy to akurat nie był błąd.

Wszelka krytyka jak zwykle mile widziana.

 

DSF - Thor the God of Thunder

thorz.jpg

 

DSF - The blue sky

blueskyd.jpg

 

DSF - The white ship

whiteship.jpg

 

DSF - The Dark Suit

ninjabj.jpg

 

DSF - The Star Gate

stargatee.jpg

 

DSF - Red Lord

redlord.jpg

 

DSF - The portal

portalck.jpg

 

DSF - Blue cloud

bluecloud.jpg

 

DSF - The Lone Wolf

lonewolf.jpg

 

DSF - Blue door

bluedoor.jpg

 

DSF - Time Rider

timerider.jpg

 

DSF - Chinese Zodiac: Self Portrait

selfportraitsheep.jpg

 

DSF - Her name is Domino

dominos.jpg

 

DSF - Purple

purplemcy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slowiak - wielkie dzięki! trochę nad nim posiedziałem tym bardziej się cieszę że się podoba. Zwykle moje szkice to spidy, ale ten wciągnął mnie tematem i chciałem go bardziej wykończyć.

Trochę nowych szkicy

 

RIOT

riotf.jpg

 

It's a long way down

longwaydown.jpg

 

Expedition: Winter 01

expeditionwinter.jpg

 

Expedition: Winter 02

expeditionwinter2.jpg

 

Expedition: Summer

expeditionsummer.jpg

 

Expedition: Fall

expeditionautumn.jpg

 

te ekspedycje to seria, brakuje jeszcze wiosny ale niedlugo ją uzupełnię. zapraszam do krytykowania. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności