Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 83: Hypernature


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Musicie mi wybaczyć, na tą chwilę tylko takie "krajobrazy" potrafię robić. No ale było, że może być zamieszkane przez dziwne stworzenia, a to, że stworzenie troszkę zasłoniło krajobraz, to i nawet lepiej, bo zbyt ciekawy to on nie jest (kto powiedział, ze rzeczywistość alternatywna ma być mega abstrakcyjna ;p). Trochę czasu miałem, to też coś tam załączę.

sadmancut.jpg

Edytowane przez Joel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

atheg baaardzo fajnie....kolory i faktury..czad

leander też git..fajny pomysł...

 

ja poległem na kolorach i świetle niestety :/...może zrobię drugie podejście jak będzie chwila...

w ogóle mi się parę minut czas przekroczył w desperackiej walce...

 

bubblecopy.jpg

Edytowane przez maciekG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..dzięki icecold...sęk w tym, że to miało zupełnie inaczej wyglądać...za bardzo się świeci wszystko etc....taka ilustracja do pisma popularnonaukowego wyszła trochę....a jak patrzę jeszcze na kolory u athega to mnie zazdrość ciska :]

 

SBT..fajny koncept i wykonanie.....można by niebo dać bardziej dramatyczne..ale może się zbyt dużo dziś naoglądałem holenderskich landszaft-masterów...

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBT77 - fajna pracka, fajna, ale muszę się czepnąć - prawie we wszystkich Twoich pracach widzę te same pędzle. Fajnie byłoby zobaczyć w nich trochę więcej malowania, a nie samych gotowych pędzli, chyba że właśnie taki masz styl. Ot tak chciałem wyłożyć, co mi na sercu leżało. :)

 

EDIT: Tylko jej nie wyrzucaj, bo potem ja będę miał wyrzuty sumienia!

Edytowane przez Silvanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot tak chciałem wyłożyć, co mi na sercu leżało.

 

I bardzo fajnie, dobrze jest słyszeć szczere wypowiedzi. A pracy nie wyrzucę, bo nie ma postaci - miał być krajobraz i jest krajobraz. Nieudolnie ale jest :)

 

Co do custom brushy - nie zgodzę się :) Problem leży imo gdzie indziej. W moich pracach brak perspektywy i prawidłowo zdefiniowanej bryły. Custom brushe to szczegół, przynajmniej tak powinno być. Gdyby wszysko siedziało jak trzeba przyjąłbyś je bez zastrzeżeń jako element obrazka. A ponieważ jest rozsypująca się popelina - to widzisz głównie te brushe, one dominują chociaż powinny być tłem wydobywającym fakturę i detal. Ale to już wina mojego braku umiejętności a nie brushy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności