Skocz do zawartości

Autodesk i Chaos uwzięli się na mnie??


Jorax

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem sobie orginalnego windows 7 (64bit) na nowym laptopie. Miałem na "dziadziusiu" xpeka i tam miałem 3ds max 7 i vraya (niepamietam jakiego). Wszystko śmigało aż miło. Teraz ani jedno ani drugie nie poszlo (problemy zaczynały się już przy instalacji vray w ogole sie nie zainstalowal 3ds płatał figle). Stwierdziłem, że to dobry moment żeby przejść na cośnowszego. Więc dorwałem 9tke i tu pojawiają się kolejne problemy. Trzeba uruchamiać przez administratora (to akurat mały problem) program poprostu nie chce się sam zamknąć (ZAWSZE się crashuje i proponuje wysłanie raportu) na wstępie wylatuje takie ostrzeżenie

Loading DLLs

DLL failed to initialize. Error code: 998 - Nieprawidłowy dostęp do lokalizacji w pamięci.

Vraya nawet jak zainstaluje (wali errorami co chwile) to i tak max go nie widzi, tak więc szału nima. Ma ktoś jakikolwiek pomysł co zrobić, ew na jaką wersję się przerzucić, żeby nie sprawiała problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

złośliwe i lekko cyniczne, najwyraźniej tamta wersja vraya była jakaś "nie teges" bo wgrałem inną i już jest ok, niby to wszystko sie trzyma jak domek z kart ale puki co jestem w stanie na tym coś sklecić (niektóre prace z 7ki się nie otwierają niewiem czemu. trudno robimy od nowa ^^' )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś o wersjach edukacyjnych? ;] dla studentów za darmola i można zmieniać wersje do bulu a przynajmniej do zakończenia studiów. Trochę razi w oczy to doszukiwanie się u innych pirackich wersji. Zauważyłem że wszystkie odpowiedzi tu opierają się na robieniu aluzji na z góry oczerniających innych o piractwo. Po pierwsze sami na pewno macie w domu nie jeden piracki film program czy utwór muzyczny a i tak wiele tu obecnych przepycha się rękoma i nogami by tylko pierwszy mógł "rzucić kamieniem" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezorius - wersji edukacyjnych też nie dają starszych. Uwierz mi.

Jorax - masz system 64-bit a w komunikacie jest błąd odnoszący się do programów 32-bitowych (x86). Widocznie jest niezgodność. Co do prac które się nie otwierają to te z pirackich kopii otwierane na legalach nie raz miały błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadleś się na 9 czy na 2009?

Wersja 9 ma juz 4 lata i jak wychodziła to nie było Win7 nawet w planach.Ewentualnie ściągnij sobie service packi do tej 9,powinno pomóc.

Jeżeli 9 nie działa na systemie x64 to musisz pobrać service packa 2 jako administrator :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności