Jump to content

Pojazd 3d : Parowóz Pm36


RaV85

Recommended Posts

Ciekawie to wygląda ale mam wrażenie jak by całość była doświetlona dziwnym pomarańczowym światłem, które zapewne miało imitować słońce, lub jakąś wielką pomarańczową ścianę, która odbija częściowo światło.

 

Ogółem podobają mi się zdjęcia retro. Fajnie by było jak byś dołączył jakiś wątek historyczny co to za kolej itd..

Link to comment
Share on other sites

Ładny model. Co do renderów to najlepszy dla mnie 4-ty od góry ale dopracowałbym blura lokomotywy do zdjęcia dokładnie bo od razu widać, że wstawiony i zmienił bumpa na blasze. Jest zbyt równomierny i noisowy. Deko zabrudzeń też by się przydało i fota wtedy by wyszła jak ta lala. Drugi co mi się podoba to ten z boku na samym dole pierwszego postu. Jest wg mnie najnaturalniejszy ze wszystkich. Ten 2 wyżej nie siedzi na torach niestety.

Z nowych renderów też mi się podoba ostatni. Kolor jej trochę się wybija z otoczenia (przydało by się zjechać z saturacji) ale lepiej mi się podoba niż testy z sepią. Perspektywa od dołu coś mi nie pasuje jak popatrzysz na przód i ułożenie podkładów pod torami oraz dziwny prześwit pod spodem jakby nie było kół z drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

Witam

Moje drugie podejscie do parowozu : )

 

 

Pm36 - parowóz pośpieszny polskiej konstrukcji.

...

Modelowanie 3ds max

Rendering vray

 

kolor1.jpg

 

Bardzo proszę o kontakt autora tej wizualizacji lokomotywy Pm36 na adres [email protected].

Ze względu na chęć opublikowania tego zdjęcia w pisanym do Przeglądu Komunikacyjnego artykułu związanego z aerodynamiką proszę o zgodę na jego publikację i ewentualne dane autora (do wpisania w artykule).

 

abmis

(Adam Mańka)

Link to comment
Share on other sites

Wspaniała realizacja absolutnie kapitalnego tematu. Chwała Ci za odkopanie tego cudu techniki i że dzięki Tobie można go zobaczyć w pięknym detalu a nie jak dotychczas na niewyraźnych fotografiach. Piękny model i fajnie wkomponowany w tło. Czy myślałeś o pokazaniu go w ruchu? Ożyw go koniecznie. Wart jest takiego obrazu! Piękny.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy