Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Oldtimer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a czego Ty oczekujesz od wypłowiałego lakieru?:D

 

Nie wiem co to wypłowiały lakier. Stary lakier jest bardziej matowy od nowego ale to nie znaczy że nie odbija reflection. Nawet stare syrenki mają drobny połysk. Daj mu jakąś grungemapę która będzie regulowała ten aspekt. W szybach też prawie nic się nie odbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunkowo wyszło i to jest plus ale patrząc konsekwentnie to szyby też powinny być w tych klimatach natomiast dac77 za bardzo fotoreala tu szuka. Jak dla mnie to taki dobry komiksowy render oprócz szyb oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, naprawde slodko.

Rewelacyjna kolorystyka, gradienty na aucie, swietnie dobrane otoczenie.

Spekania sa super i ogolnie, to ma wartosc! Naprawde wyglada jak kadr z jakiegos

wypasionego filmu w super stylistyce.

 

Nie no kurde, trzeba dorobic do tego shorta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podzielę entuzjazmu poprzedników. Styl jest ok podoba mi się, troche jakby rysunkowy.. ale samo przedstawienie jest moim zdaniem kiepskie. Kamera zbyt wysoko, zaburza skale sceny, auto wydaje się małe. Brzydki specular na szybie/dachu - jedno wielkie przepalenie. Poza tym nie wiadomo co to jest, czy to słońce czy mega halogen.. bo environment odbity w szybie jest czarny. Tekstury wydają sie nie w skali i lekko rozciągnięte - ziemia oraz spękania na lakierze. Tekstura na każdej ze skrzyń jednakowa. Dziwna zielona poświata na oponach, sam shader opon tez kiepskawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności