Skocz do zawartości

Postać3d: WOJOWNIK CHAOSU


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A oto macie rendera z poprawkami(poprawiłem trochę pelerynę ale chyba będę musiał jeszcze nad nią posiedzieć.

Pociemniłem zbroję i zmieniłem kolczugę

Piszcie co sądzicie o tych zmianach, według mnie nie jest źle)

Wszelkie komentarze mile widziane.

 

Prosiłbym również o pomysły na temat scenerii bo na ten temat to w głowie mi nic nie chce zaświtać, wiecie taki chwilowy brak pomysłu, dlatego bym był za wszelkie pomysły i inspiracje bardzo wdzięczny.

 

Narazie mały format (jutro powinien pojawić się większy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba :D. Myślałem o jeszcze ciut ciemniejszym ( \"toporek\" także) ale jest gut.

 

Co do scenerii to ja bym go umieścił jako strażnika przy wejściu do jakiejś prastarej Świątyni, gdzie wszędzie na podłodze walałyby się czaszki, a ogólnie świątynia znajdowałaby się głęboko w jaskini czy coś :]. No i of course dużo stylowych pochodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już powiedział Leru - wygląda jakby dopiero co wyszedł z myjni:) Dodaj krew na hałmie, toporze, zbroi. I doró otoczenie. Bo do modelu tego typu jest ono po prostu konieczne:) Wg mnie oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj jak maluje GAMES WORKSHOP i zobacz jak wygladaja super wojownicy chaosu. Nie tylko krew jak zaznaczyl Kozioo ale tez brud BRUD i jeszcze raz BRUD jakies lancuchy czy cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki wasze rady wpłyną na ostateczny wygląd, puki co stwierdziłem jednak że znaczną winę za bezwyrazowość projektu odpowiada ułożenie ciała wojownika. Postanowiłem to zmienić i zamieszczam próbny render innego (według mnie lepszego) ustawienia postaci. Teraz dopiero widać prawdziwą wielkość topora. Piszcie czy go zmniejszyć czy zostawić takiego, bo ja sam nie wiem. Na niedoróbki dolnych partii ciała nie zwracajcie uwagi. wszystko będzie poprawione, ale dopiero po maturze. Wszelkie sugestie mile widziane.

 

(Kozioo nawet gdybym chciał zrobić model nieodstający od norm unijnych, ble sory, od tych od Panzara to niemogę ze względów sprzętowych.)

 

A i powodzenia wszystkim na maturze.

Niech śmoc bedzie ze mną (i z wami).

Puki co trzymajcie się.

Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej:) Popraw troszke materiały (syf, krew, itp) i będzie naprawde fajnie. A co do norm panzarowych... hmmm:) Poprzeczka wysoka i rzeczywiście troszke ograniczona sprzetowo:/ Ale pracuj dalej:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę to powiedzieć SHEGY - podobają mi się BARDZO!!!! Twoje pomysły z pozami tego wojownika, super!!!! fajnie że ludzie mają wyobraźnię i umieją ją wykorzystać tam gdzie trzeba

JEDNA prośba - zrób jakiegoś ziomka za tym czepkiem co??? PLZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saczek_XTRM wielkie dzięki a jeżeli chodzici o twarz wojownika to ona jest tylko na tym małym renderze (małym ze względu na limit objętości pliku czyli 100 kilo)jej zbytnio nie widać, a i jeszcze tekstur na nią nie zrobiłem ale w wersji finalnej napewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem chłopaki( i dziewczyny) wracam po krótkiej przerwie związanej z maturą.

Już po ustnym polaku. Mam więc teraz trochę czsu by pogrzebać dalej w modelu. Przedstawiam to co zrobiłem wczoraj. Piszcie co o tym sądzicie. Nowe elementy będą miały inne tekstury (poza tym popracuję niedługo nad śladami krwi i brudu, ale to dopiero po skończeniu modelingu) Tak pozatym to piszcie pomysły dotyczące samego modelu bo przez tą mature wszystkie plany mi z głowy wyleciały. Narazie zamieszczam wersję mniejszą , niedługo postaram się zamieścić coś większego formatu.

Wszelkie opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności