Skocz do zawartości

Evga Classified SR-2


Spyra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość RafalPL

lada dzień premiera nowych procesorów na LGA 2011 czekam tyle dni bez stacji roboczej i myślę kupić

 

Evga SR-3

2x Intel Xeon E5 1620

Tylko teraz pojawia się pytanie czy 14 listopada będzie to dostępne czy xeony pojawia się troszkę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

No to trochę problem bo już chce złożyć cos wydajnego wydajniejszego od mojego byłego zestawu bo czekam bez komputera prawie miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoncentruj się na nowym Intelu na jedno gniazdo LGA 2011, premiera za kilka dni, lub szukaj okazji na SR-2 plus procesory. Ostatnio widziałem na ebay aukcję SR-2 plus 2xXeon5670 i poszło to za 1500 USD, a więc bardzo dobrą cenę. Nowe Xeony nie wyglądają rewelacyjnie cenowo dla osób szukających wydajności. Wygląda jak gdyby Intel liniowo doliczył sobie za wydajność w stosunku do starej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem dzis poskladalem komputer mam 2xX5570

Płyta startuje bez błędu kręcą sie wiatraki ale nic sie nie wyświetla na monitorze .

Sprawdziłem na innej karcie graficznej i to samo próbowałem za pomocą zworki uruchomić komputer na jednym cpu

 

I bez zmian poprosi nic nie wyświetla

 

Możecie napisac które zasilanie 8 i 6 pin podłączyć ?

 

 

dodam ze na wysiatlaczu nic sie nie wyświetla tym który jest na płycie

Edytowane przez utopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Image.jpgsprzęt działa :) i procek kreci sie do 4.4 a podobno miał się słabo kręcić :)

 

mam pytanie ustawiłem raid 0 mam dwa dyski 10k i zapis mam na poziomie 226mb czy mogę jakoś to przyspieszyć ?

Edytowane przez utopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, az jestem zaskoczony, że udało ci sie wycisnąć z nich 4.4GHz. One maja odblokowany mnożnik ??, jaki masz wynik w Cinebench ??

 

Co było przyczyną tego, że nie chciał ci sprzęt wystartować ??

 

Odnośnie dysków...jaki one maja zapis gdy nie są podłączone w RAID ??, na którym kontrolerze masz je podłączone..intel czy jmicron ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, az jestem zaskoczony, że udało ci sie wycisnąć z nich 4.4GHz. One maja odblokowany mnożnik ??, jaki masz wynik w Cinebench ??

 

Co było przyczyną tego, że nie chciał ci sprzęt wystartować ??

 

Odnośnie dysków...jaki one maja zapis gdy nie są podłączone w RAID ??, na którym kontrolerze masz je podłączone..intel czy jmicron ???

 

problem z odpaleniem to oczywiście zasilacz kombinacja ustawienia :) Zlacz

 

raid ustawiony na czarnych zlaczach

 

mozecie polecić jakies chlodzenie na mostek bo strasznie hałasuje

cinebench sprawdze

Edytowane przez utopia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć jak podkręciłeś XEONy ??? :) Ktore przeciez maja zblokowany mnożnik, no chyba ze to ES-y.

 

One mają mnożnik 22x...wystarczy podnieść szynę na 200MHz i masz już 4.4GHz.

 

UTOPIA,

 

Twój wynik w Cinebench jest trochę za wysoki jak na dwa procki po 4c/8HT rdzenie...ja na swoim sprzęcie (2xE5620 @ 3.9GHz) osiągam 13pkt...więc pokaż print screena :)... w zasadzie to można by napisać, że taki wynik jest osiągany na prockach 2x 6c/12HT @ 4.2-4.4GHz...

 

http://www.cbscores.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności