Skocz do zawartości

obiekt 3d: Morderczy Czajnik


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Praca zrobiona w pare wieczorow w ramach odpoczynku od klientow.

Najprawdopodobniej dodam jeszcze miernik poziomu wody z przodu, ale wrzucam do finisha. Ponizej 2 obrazki prosto z maxa i broszurka w ktorej mozna zobaczyc marna typografie i layout ;)

 

Idea prosta - domowa wierzyczka obronna wygladajaca jak polaczenie sowy i czajnika.

 

Max, Vray, darmowa HDRa.

 

kettle_open_render01.jpg

 

kettle_open_render02.jpg

 

kettle_broshure_1024x640.jpg

 

pozdrawiam

mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość fishinthewater

hahah brakowalo mi czegos takiego...ciekawe, zabawne, mile dla oka etc. Gratuluje pomyslu i modelu... brawo :)

bedzie jakis mikrofalo-czolg lub cos podobnego ? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny render, wymodelowane poprawnie ale... trochę bez pomysłu. Nadal jest to forma czajnika a już na pewno nie "morderca" - nazwa postu. Uważam że to powinno się tak różnic od czajnika jak Bumblebee od Camroo czy Starscream od F-22 Raptor. Jakbyś zamienił karabiny na kwiatki mógłbyś nazwać post czajnik hipis i też byłoby OK. Patrząc na ilość pracy w to włożonej wypada tak jakoś nijako. Brakuje mi trochę bardziej nowatorskiego podejścia do tematu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty :)

 

slowiak: przyznam ze zastanawialem sie nad mikrofalowka, ale jak narazie nie potrafilem wymyslic niczego ciekawego z tym urzadzeniem :)

mrozik: o kurcze... zaczynam sie bac :D

tjviking: podziekować. Mam nadzieje ze max nie zacznie sie nagle wieszac z zazdrosci :)

Brazniew: podziekować.

trosiek: siedze w domu, freelancuje i gotuje, w koncu musialo sie na mozg rzucic :)

Idaho: rozumiem twoje podejscie. Ale projekt byl dokladnie taki - urzadzenie domowe ktore z mala iloscia modyfikacji spelnia inną role. Nie chcialem robic z tego transformersa bo a) zajeło by mi to o wiele-wiele dluzej, b) jak dla mnie transformers to dosc ograny koncept.

BiX: podziekować.

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka pomysl i realizacja. Ktos tu wspomnial, ze bez pomyslu, za malo odjechany.

W moim odczuciu w sam raz..dalej mogloby juz nie budzic tak mocnych skojarzen z czajnikiem,

ze szkoda dla efektu humorystycznego;) tak mysle, ale moze to ograniczenia mojej wyobrazni.

 

Anyway, git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności