Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Dodge RAM w parku


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra to wysle fote jak mnie kolega niesie z imprezy, ustawisz zamiast niego fure i bede mial na naszą-klasę :)

a na poważnie wyszlo super, w testach brakowalo jeszcze realnych odbić. Pierwsze co sie rzuca to sterylny chrom i lampa przy ubłoconym nadkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę bardzo dobra robota, ale przyczepię się - jak już wspomniał Weapon of Choice, błotko trochę daje nierealistyczny efekt - zderzaki i felgi świecą się jak psu jajeczka (nawet opony są czyste), a na nadkolach błotko. Ale całość na prawdę bardzo dobrze się prezentuje - gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne! popraw perspektywe (az dziw, ze nikt tego nie widzi?!?) i bedzie pieknie!

lusterko boczne ma dwa odbicia, trzeba wybrać albo jedno albo drugie hehe :) a ze zmian dużo dał cień pod autem i z boku, świetnie wyszło :)

I weź tu se bierz komentarze do serca:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym go jednak bez błotka, teraz wygląda trochę jak z innej bajki. Po jeździe w takich warunkach, gdzie błoto jest aż na lampach cała reszta samochodu wyglądała by zdecydowanie mniej czysto, nie wspominając o samych oponach:) Trochę to na siłę wyszło. Myślę, że z tym samochodem można by się było pokusić o ciekawszą lokację. Jakieś wzniesienie z luźnej ziemi, czy piachu, agresywniejsze ujęcie. Tutaj dodatkowo dziwny efekt dają budynki widoczne w tle, które przynajmniej według mnie przekłamują skalę samochodu, który z kolei wydaje się być za mały.

 

Edit: sam model oczywiście ekstra, hehe:))

Dodam jeszcze, za co może posypie się na mnie trochę gromów, że jestem przeciwny temu co się czasem widzi tutaj na forum, a konkretnie lekkie 'prze-achowanie' niektórych prac ze względu na ich autora. Są osoby, które przyzwyczaiły nas do świetnego poziomu prac, do zrywających majty wizek, ale nie powinno się to przekładać na bezkrytyczność tego co pokazują, bo i tym osobom może zdarzyć się jakieś faux pas, mogą mieć gorszy dzień, co skutkuje jakimiś niedociągnięciami. Wręcz przeciwnie, szczególnie u tych osób powinniśmy zaostrzyć nieco ocenę, a już na pewno nie bać się krytyki, która każdemu się przydaje.

Nie bijcie:)) W zadośćuczynieniu postawię browarka kiedyś;p

 

Pozdr

Edytowane przez Touch
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, za co może posypie się na mnie trochę gromów, że jestem przeciwny temu co się czasem widzi tutaj na forum, a konkretnie lekkie 'prze-achowanie' niektórych prac ze względu na ich autora. Są osoby, które przyzwyczaiły nas do świetnego poziomu prac, do zrywających majty wizek, ale nie powinno się to przekładać na bezkrytyczność tego co pokazują, bo i tym osobą może zdarzyć się jakieś faux pas, mogą mieć gorszy dzień, co skutkuje jakimiś niedociągnięciami. Wręcz przeciwnie, szczególnie u tych osób powinniśmy zaostrzyć nieco ocenę, a już na pewno nie bać się krytyki, która każdemu się przydaje.

Nie bijcie:)) W zadośćuczynieniu postawię browarka kiedyś;p

Masz rację. Ale myślę, że jeśli brać pod uwagę "uczciwość" użytkowników to część chyba ocenia niektóre prace pod względem swoich umiejętności - "jest lepsze od mojego o wiele, nie potrafiłbym takiego super efektu osiągnąć więc jest super" :) Sam tak oceniłem tę pracę. Wg. mnie na forum panuje taka atmosfera, że jeśli ktoś nie pokaże czegoś na serio super duper a skomentuje negatywnie pracę jakiegoś mistrza to zostaje natychmiast zakrzyczany - "a pokaz swoje prace, a co ty o tym wiesz" itp. Owszem - czasem jest to czepialstwo, ale czasem po prostu coś się komuś nie podoba. I ma przecież prawo. Co prawda skomentowałem tą prace już... ale jak tak codziennie czytałem posty i napatrzyłem się na te rendery to kurde... nie pasuje mi tło:) Nie jest kompletnie do kitu, ale moim zdaniem ten samochód wyglądałby lepiej gdzie indziej - las, miejsce gdzie tną drzewa - zaprzęgnięty do roboty. Bo materiały ekstra - to nadal muszę podtrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwagi baaaardzo mile widziane:) tlo robione dosc na szybko (jak ja to mowie: pizdzilo strasznie wialo i zimnica;) ), wiec jak na mnie niejest takie zle hehe;) przy nastepnych projektach (takich bardziej nastepnych;), bo kolejna praca bedzie na moim jeszcze tle) bede staral sie miec wsparcie pierwszoligowego fotografa, tak by kompozycyjnie i renderingowo gralo to naprawde dobrze:) kazde uwagi sa dla mnie cenne i ciesze sie ze od 'tych lepszych'(bron Boze zebym sie uwazal za naj naj tutaj:) wymaga sie wiecej, bo to przewaznie daje pozytynwego kopa. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem takiego miec, ale wszyscy dookola zaczeli mnie uswiadamiac, ze to wiocha:(

Ze rzuca sie w oczy, ze dla redneckow,itd hehe

A render fajowy. Dla mnie bloto jest bardzo dobrze dobrane. Calosc mocno przekonujaca, rejon drzwi troche odstaje realizmem od przodu i tylu jak tak odizolowac, nie masz takiego wrazenia?

Jest jakby zbyt sterylny, ale te jasne poltony odbieraja jakas soczystosc lakierowi, nie czuje, ze moge polozyc na nim reke;)

 

Mnie najbardziej ekscytuje przod tego auta, wiec pewnie inaczej bym go kadrowal, ale to jak z pannami...

Kazdy ma swoje ulubione czesci ciala hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak go ubłociłeś a szyby świecą się jak psu jajca :) No to ja w swoim autku po przejażdżce po warszawie po jednym dniu od mycia mam przykurzony lakier i szyby do czyszczenia :)

 

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/3/2678/2561/31693780012_large.jpg

tak trochę na szybach, lusterkach i klamkach

 

Teraz kadr... render wygląda jak zdjęcie z cyfrufki :) To dobrze bo zonacza, że jakość jest bardzo dobra. Ale bardzo niekorzystnie przedstawiony duuuży wóz na napaćkanym tle. Za dużo oddechu po kilku stronach, przez co wygląda jak połączenie zdjęcia z allegro ze zdjęciem pamiątkowym właściciela :) Trochę płaskie to niestety. Nawet rozmycie na przednim planie nie pomaga. No kto tak fotografuje samochody? :)

Takie monstrum do terenu warto by pokazać bliżej, więcej, przy innym kącie. Może w innej sytuacji? Może bardziej na jednolitym tle, mniej odciągającym uwagę potencjalnego odbiorcy? Może po prostu skręcić koła, lekko przodem , może lekko załamać symetrię?

 

Sama praca bardzo dobra, włożyłeś w to sporo wysiłku. Całe to otoczenie, model, shadery, podmalówki... ale zabrakło tak naprawdę dobrego pomysłu. Ot kolejne autko tym razem lekko umaziane.

 

Ale i tak cie lubimy ;) Więc FÜNF stars zasłużone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności