Skocz do zawartości

Drimagine 2010


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

icecold ale wiesz mi to wygląda bardziej na kursy niż na studia,a ja jednak najpierw studia potrzebuje zrobić, no to dostałem info grzeje lawę rezerwowych.

 

Edit : ;ooooooooo ale gleba i te kursy np. Wprowadzenie do Majki 10,5-12 koła w złotówkach kosztują.

http://www.truemax.com/MayaIntroduction.aspx

 

Tu coś za friko znalazłem :

http://www.truemax.com/tma09_3dda_introduction.aspx

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonilem ale nic dobrego sie nie dowiedzialem. Bo we wrzesniu przyjezdza gruoa 400 osob i musza miec dla nich miejsca i gosc mi poweidzial ze jak sie wprowadze to trzeba bedzie sie na (ok tydzien) ten okrez wyprowadzic.pfff...dla mnei to jakas zenada. Staralem sie typowi wytlumaczyc ze gdzie ja mam isc pod most czy na pkp miesszkac jak mam zajecia codziennie to on mowil ze to nic pewenego ze wszyscy przyjada. Ale jak dla mnie jakie to ma znaczenie jak ja sie chce wprowadzic i pracowac a nie martwic sie o to gdzie sie mam przeniesc.Nie wiem co mam o tym myslec. Mam kumpla co tam mieszka bo studiuje na tej uczelni i obiecal mi cos sie dowiedziec w tej sprawie dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm no jednak znalazłem ten darmowy pakiet, to są studia 3 letnie 3D Digital Artist / 3D Game Artist, w sumie wszystko fajnie brzmi i lepiej niż ten design multimedia and communication, hm to ja też się podowiaduje ;) i zobaczym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Coyote - gdzie szukasz stancji ?

 

@ guru - no rzeczywiście żenua, zresztą chyba prawnie nie mogą Cię wywalić bo przecież podpisujesz umowę no i jednak płacisz no nie? Jak będziesz coś wiedział to daj znać.

 

W ogóle pomyślałem że te osoby które chcą mieszkać w akademiku to fajnie by było dogadać się i zamieszkać np. w jednym mieszkaniu ( z tego co wiem mieszkanie ma np. 3 pokoje jedynki z osobnymi łazienkami ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Coyote - gdzie szukasz stancji ?

 

@ guru - no rzeczywiście żenua, zresztą chyba prawnie nie mogą Cię wywalić bo przecież podpisujesz umowę no i jednak płacisz no nie? Jak będziesz coś wiedział to daj znać.

 

W ogóle pomyślałem że te osoby które chcą mieszkać w akademiku to fajnie by było dogadać się i zamieszkać np. w jednym mieszkaniu ( z tego co wiem mieszkanie ma np. 3 pokoje jedynki z osobnymi łazienkami ).

 

jak tak to ja sie chetnie pisze na to, ale jak to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( z tego co wiem mieszkanie ma np. 3 pokoje jedynki z osobnymi łazienkami ).

Jak jest jedynka z lazienka to ja sie pisze. Bo wiem ze tak jest w akademikach i wlasnei cos takeigo bym chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

starzy sie okazało mają jakis tam znajomych co załatwiając stancje 300zł osoby narazie mam mętne info bo nie wiedziałem czy sie dostane ale jak coś to bede dawał znać czy jest tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by byl chetny do ewentualnego wynajmu mieszkania? Bo wyjdzie taniej. A z doswiadczenia wiem, ze takie fajne i ladne akademce, sa z reguly zamiesziwane przez rownie fajnych i ladnych ludzi (czyli siap o 22, cisza nocna, mieszkasz obok kogos przez 3miesiace ale nie znasz zioma, bo wszyscy sa zamknieci):D

 

Nie ukrywam, jestem balaganiarzem, lubie siedziec do pozna i do tego pale:)

 

Bede na dniach dzwonic i sie orientowal jak to wyglada.

 

EDIT - he, widac jak pisalem ta wiadomosci to juz zaczeliscie cos kminic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na to chętny na pewno - bo to jednak fajna sprawa jest mieszkać z osobami z którymi się uczy, na dodatek w każdej chwili można sobie pomóc nawzajem no i jest z kim pogadać na wspólne tematy około-szkolne :).

 

 

Także jak ktoś chciałby zamieszkać w 3 to podbijać na GG, dogadamy się i załatwimy to razem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pakiet nie jest darmowy, doczytaj http://www.truemax.com/tma09_Tuition_facts_prices.aspx

 

a rzeczywiście, hum wiesz w sumie w tedy pobieżnie czytałem, a w mojej szkole byli ludzie którzy polecali właśnie że są darmowe kierunki typowo pod tworzenie game artu, czyli wracam do Business Academy Aarhus;p

A Ty co tam dokładnie porabiasz w tej Kopenhadze?:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za wynajmem mieszkania z ludźmi z grupy. :) Jak coś potrafię nie najgorzej gotować. Bałaganiarzem może nie jestem ale pale jak smok. Problem może być tylko z muzą dobiegającą z mojego pokoju, zazwyczaj jak ją komuś puszczam to po 3 sekundach wymotuje krwią. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrapcjuszKyrpawski

Powitać. Niedawno zauważyłem ten wątek (ale jestem ogarnięty) więc postanowiłem w końcu zarejestrować się na maxie i wyjść z ukrycia. A że też brałem udział w rekrutacji to pomyślałem, że pokaże swoje wypociny, żebyście mogli zobaczyć jak wyglądają prace osoby, która siedzi na ławce rezerwowych i spokojnie czeka na swoją szanse:)

http://hotfile.com/dl/44946507/2b8a5fa/Drimagine.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fearman

Witam!

Jak Kyrpawski z cienia wyszedł to i ja się wyłonię =] hehe

również spoczywam na ławce rezerwowych,

ah... gratuluję wszystkim którzy się dostali!!

i Pozdrawiam

 

EDIT:

to może i ja wrzucę coś swojego:

Tu, tu i tu

Edytowane przez Fearman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu mieszkania jest nas z 4 osoby chętne jak się dobrze doliczyłem są do wynajęcia domy w NS trzeba poszukać i się dowiedzieć dokładnie jak to wygląda cenowo :) ja szczerze mówiąc planuje ze 2-3 przed rozpoczęciem zajęć już pojechać i sie zaaklimatyzować :D jak jesteście chętni to walcie na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Niedawno zauważyłem ten wątek (ale jestem ogarnięty) więc postanowiłem w końcu zarejestrować się na maxie i wyjść z ukrycia. A że też brałem udział w rekrutacji to pomyślałem, że pokaże swoje wypociny, żebyście mogli zobaczyć jak wyglądają prace osoby, która siedzi na ławce rezerwowych i spokojnie czeka na swoją szanse:)

http://hotfile.com/dl/44946507/2b8a5fa/Drimagine.rar.html

 

Niezle prace gratuluje:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Niedawno zauważyłem ten wątek (ale jestem ogarnięty) więc postanowiłem w końcu zarejestrować się na maxie i wyjść z ukrycia. A że też brałem udział w rekrutacji to pomyślałem, że pokaże swoje wypociny, żebyście mogli zobaczyć jak wyglądają prace osoby, która siedzi na ławce rezerwowych i spokojnie czeka na swoją szanse:)

http://hotfile.com/dl/44946507/2b8a5fa/Drimagine.rar.html

Powitac:) Fajne pracki bardzo mi sie podobaja, jak JA sie dostalem to TY dostaniesz sie na 100%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również postanowiłem utworzyć profil na forum. Miło mi powitać wszystkich Dr. Imaginowców :) Tym bardziej mi miło bo ja także znalazłem się w tym gronie. Panowie XaoC i alfi1986 pewnie mnie kojarzą ( 3 piwka koło PKS-u w Nowym Sączu ;)

Jeśli chodzi o mnie to postanowiłem wpierw sprawdzić jak się mieszka w akademiku przez miesiąc lub dwa, a jeśli mi się nie spodoba to zmienię na jakąś stancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również postanowiłem utworzyć profil na forum. Miło mi powitać wszystkich Dr. Imaginowców :) Tym bardziej mi miło bo ja także znalazłem się w tym gronie. Panowie XaoC i alfi1986 pewnie mnie kojarzą ( 3 piwka koło PKS-u w Nowym Sączu ;)

Jeśli chodzi o mnie to postanowiłem wpierw sprawdzić jak się mieszka w akademiku przez miesiąc lub dwa, a jeśli mi się nie spodoba to zmienię na jakąś stancję.

A no siema:) Zarzucilbys portfolio, bo chcialem zobaczyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, skoro na dwa lata na południe się przenosimy, to może rzeczywiście warto spędzić trochę czasu na północy:P Jak narazie pada i jest zimno, ale kto go wie, może lipiec będzie inny?

 

Zapraszać do 3miasta, wpadać i znać dawać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne

 

Czyżby posty same sie kasowały tutaj lub w innych dzialach ?

 

Ponawiam prośbę IceColda z wątku Q and A Drimagine. Czy może ktos podać link do prac 2D - digital painting wykładowców tej szkoły ? Czy też zwyczajnie boją się pokazać swoich prac ?

 

jeśli to drugie to trzeba było od razu tak mówić wprost . ;-)

 

życzę szczęścia

 

The Truth Seeker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Truth Seeker - zamieściłeś poprzedni wątek w dziale Mam newsa? Warto zapoznać się z regulaminem wczesniej. Ile razy to jeszcze skopiujesz?

 

Został przeniesiony. Poszukaj swoich postów i znajdziesz to co napisałem.

 

Co do pytania - przeszukaj watek drimagine i przede wszystkim zapytaj u źródła. Na pewno Ci odpowiedzą. Z drugiej strony jakie to ma znaczenie?

 

Tam nie uczą digital paintingu i sam wykładowca powinien raczej w dobry sposób przekazywać wiedzę z której wyciągniesz więcej. Co np. po osobie, która jest "mega wymiataczem", ale nie potrafi przekazać tej wiedzy. Ale ogólnie było na pewno, sama osoba ktora tam wyklada cos tutaj pisała.

 

Nie znam niestety osob tam wykladajacych, w tym roku wiem, ze wszyskto mocno sie zmienilo. W składzie wykładowców również (były gdzies linki do artykułów). To pytanie nalezy skierowac bezposrednio do Drimagine lub osob, ktora tam rozpoczna nauke.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek :zamieściłeś poprzedni wątek w dziale Mam newsa? Warto zapoznać się z regulaminem wczesniej. Ile razy to jeszcze skopiujesz?

 

A czy netykieta zabrania wstawiania pytania o newsy w dziale Newsy o nowe prace 2D wykladowcow Drimagine? przeciez to to chyba NEWS ? czy nie ?

 

Zycze sczescia

 

The_truth_Seekr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma pytanie do newsa? Na forum sa działy, na forum jest opcja szukaj, łatwo wyświetlić swoje posty zanim zacznie się osądzać o usuwanie na lewo na prawo.

 

Ta informacja nie jest przecież żadnym newsem ze świata CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności