Skocz do zawartości

Pojedynek 3D: [Grek] Mafida vs Vega [Rzymianin]


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja coś tam wiecej mam. Dokoncze dzisiaj zbroje to wrzuce. Zostały mi naramienniki wiec nie wiele.

 

Mafida i tak jest dalej ode mnie w postępie pracy :)

 

Edit:

 

Tak jak pisałem wrzucam update:

Tunikę muszę dopasować do zbroi, ale to na końcu bo jeszcze dojdzie pas i coś tam jeszcze na przodzie. Do tego będzie inna poza :) Zbroja (górna część niema wzorków, które dorobię).

rzymianek_eenarw.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Lucek: Masz zbliżenie tego "detalu". Robiłem to: standard int: 10, opcja drag, alpha zrobiona w PS.

 

#Klicek: Mama? No to chyba synkowi pomożesz :D Powiesz co jest złe co dobre :)

 

#Cyanide: Ten pierwszy jest taki zgięty bo on jest regulowany :P Reszta sztywna jak, jak, hmm... nie wiem :)

 

asdasdjpg_eeesrp.jpg

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie coś się obijacie, bo temat umiera okrutną powolną śmiercią naturalną. Dłubiecie coś z tym dalej czy to już zostało rzucone w najgłębsze odmęty waszych umysłów? Szkoda by było gdyby nie doszło do walki (sondy) tych dwóch wojów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie idzie :] Główkę rzeczywiście jak Ci się chce to popraw (dowal Mafidzie:P) Czeka Cię jeszcze harówka z dłońmi co mnie osobiście troszkę póki co pokonuje, o czym się przekonałem przy robieniu rączek dla mutka.

 

Mafida kończ co tam robisz i zabieraj się za Achillesa.

 

Godd luck panowie, i nie pozwólcie wątkowi umrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko, dłonie do poprawy, ale to pewnie wiesz:-) nie podobają mi się wiązania tej zbroi, za małe, za cienkie te sznurki, prawie tego nie widać, poza tym gość z takimi łapami sam by tego nie zawiązał:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główkę rzeczywiście jak Ci się chce to popraw

Niema czy się chce czy nie :P Góra każę :)

 

nie podobają mi się wiązania tej zbroi, za małe, za cienkie te sznurki, prawie tego nie widać, poza tym gość z takimi łapami sam by tego nie zawiązał:-)

Poprawione. Przeszukałem trochę o rzymianach i znalazłem takie wiązanie :) Na dużej części zdjęciach tak mieli.

 

Dodałem miecz+pochwa po prawej oraz sztandar.

 

Jeszcze chcę:

#Zrobić pochwę do miecza po prawej, a miecz w prawej dłoni.

#Poprawić twarz

#Zrobić dłonie bo ich niema zbytnio ;)

#Dodać nity do tarczy

#Popracować nad zbroją

#Dodać coś do mi wpadnie do głowy :) Chyba, że wy macie jakieś pomysły.

 

Chciałem go posadzić na koniu, ale na koniu atakowali z lżejszą zbroją itd.

 

Trochę się popsuła włócznia od sztandaru, ale to zaraz zmienię :)

 

rzymianin_easeqx.jpg

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak anatomia dobrze szła to bym był jeszcze bardziej zadowolony :)

@Tweester: Spróbuję tak jak mówisz :)

@Cyanide: Ciało będę robił od nowa :) Zawsze dod. trening :D

@Lucek: Dzięki Lucjuszu

@Mafida: Kończ majster co tam masz i jedziesz z Grekusem ;)

 

Edit:

W ostatnim czasie udało poprawić mi się dłoń :) Wygląda ona tak:

dloniejpg_wpeqwx.jpg

 

Teraz zabiorę się za twarz :) Tylko jeszcze jedną rzecz poprawię w dłoni bo teraz zauważyłem coś czego niema moja dłoń :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie nie :) nie zabierzesdz sie za twarz :) twoja dlon nie ma kosci, idz do wujka google zapytaj go o dlon i szkielet dloni, popraw dlon bo takiej puscic nie mozesz nie ma bata :) warto zrobic to porzadnie, bo pozniej juz bedziesz strzelal fajnymi lapkami :) powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo

Rzucili się jak sępy :D

 

@KLICEK: OK poprawiam już. Byłem u wuja google i sprawdziłem. Następna będzie bardziej "koścista".

@Mafida: Heh... Żelazkiem. Dlatego już wiesz czemu pokazałem z góry :P Ivan niema refki z boku. Musiałem wziąć od Kataryny :)

@Tweester: Bo to ręka Harrego Pottera z (chyba) 2 lub 3 części. Mafida pewnie wie patrząc po avatarze i pod "mafida".

 

Dzięki

Edytowane przez Vega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej :) polamales mu kciuk w 19321312 miejscach :) warto to poprawic, kciuk rotejtnij w osi o 30 stopni (papatrz na swoja dlon), do tego palec maly jest za maly i serdeczny jest za maly w stosunku do wskazujacego ... u Ciebie kazdy palec zaczynajac od wskazujacego jest mniejszy ;) jeszcze pokrec ta dlonia na ostro, odpocznij sobie jeden dzien poogladaj tylko refki, to jutro bedziesz widzial wiecej bledow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej :) polamales mu kciuk w 19321312 miejscach :) warto to poprawic, kciuk rotejtnij w osi o 30 stopni (papatrz na swoja dlon), do tego palec maly jest za maly i serdeczny jest za maly w stosunku do wskazujacego ... u Ciebie kazdy palec zaczynajac od wskazujacego jest mniejszy ;) jeszcze pokrec ta dlonia na ostro, odpocznij sobie jeden dzien poogladaj tylko refki, to jutro bedziesz widzial wiecej bledow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

nie jestem ekspertem od anatomi ale obserwuje watek to i dorzuce swoje 3 grosze:) pierwszy staw od paznokcia u palca wskazujacego jest dziwnie wygiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz.: Teraz za mały :D

@KLICEK: OK, odpocznę :) Hmm... Ja naliczyłem 19226742, ale skoro masz więcej to pewnie tak jest. Wszystko co tam wypisałeś to poprawię.

@kakaku: No fakt :)

@Tweester: Też tak mnie się wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego. Podkreśliłem nadgarstek, dłoń przechyliłem lekko w dół względem przedramienia. Kciuk 30* i naprawiłem mu kciuk bo był połamany jak zauważył Klicek.

 

Powinienem go ruszyć wkrótce,nawet wczoraj go załadowałem do zbrusha...może coś pomaże;)

Odkurzyłeś go w ten sposób :P

 

dlonjpg_whpexh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tweester: Ja chciałem go zabić :) Czyli wbić mu coś w pierś :P

@mafida: Mam nadzieje, że kiedyś nie będzie słowa "poprawiaj" :D OK

@Nvidia: Może będzie, ale to najwyżej poza bitwą. (bo pewnie mafida nie będzie renderował i teksturował :P ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności