Skocz do zawartości

Spotkanie


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

napisał DruG

Jak powiedzial Gotham - DTM to dobra okazja, a impreza nie opdbywa sie w ukrytej miedzy drzewami i gorami wiosce.

 

eee DTM to swoja droga of curs...wkoncu bede musial pojechac i se ta wawe obejrzec na zywo...a co do impry, wawa odpada macie tam najdrozsze piwo w knajpach :P

 

napisał DruG

....

...

..

.

 

To moze Poznan?

nie prowokuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy sonde i zobaczmy jakie miasto wygra, bo tak to każdy będzie mógł sobie podawać miasta, a w końcu i tak nic nie wypali...

 

Proponuje aby w sondzie były miasta:

 

1.Szklarska Poręba

2.Warszawa

3.Wrocław

4.Kraków

5.Łódź

6.Gdańsk (Trójmiasto)

7.Poznań

8.Bydgoszcz

9.Lublin

10.Katowice

 

(coś pominęłem? :D)

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i ręce mi opadają...

wiecie co... lepiej coś ustalmy bo zima przyjdzie jak tak dalej będzie...

I nie wiem na jaką skalę chcecie robic zjazd, ale jak ja się spotkałem z chłopakami to było nas może z 10 osób i było w dechę. Kameralnie i przyjaźnie. Tak jak trzeba.

A jeśli macie zamiar konwent otworzyc, to macie moje błogosławieństwo na drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.... moim zdaniem szybkie decyzje są najlepsze... na początku była Szklarska i niech tak zostanie... bo juz każdy wymyśla i robi się młyn i coraz baRDZIEj ludziom ręce obadają... może zrobie sode i niech zakończy się ten tema z miejscem bo już chyba wszystkich powoli nudzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polaka nie ma bata... niech ktos \'rozsadny, dojrzaly, zdecydowany, madry i zaradny\' rzuci nazwe jakiegos miejsca i niech tam to bedzie bo jak zwykle nie ma szans na pokojowe i demokratyczne wypracowanie wspolnego stanowiska. trzeba z gory i sila cos narzucic inaczej bedzie jedna wielka i smierdzaca KUPA. uff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie dziwota, że taki zlot nigdy nie wyszedł..:)

Niech ci goście od tej Szklarskiej się umuwią sami i kto będzie chciał to się dostosuje, inni nawet jak by im zrobić zlot w ich mieście to by nie przyszli bo za daleko od ich osiedla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jep...w koncu jakas rozsadna wyp

se ino beda z nas jakies jaja robic

 

co do wyjazdu wstepnie ustalilismy(kilka stron temu) na przelom lipca i sierpnia ... proponuje bryknac sie na 3-4 dni moze od czwartku,piatku 29-30 lipiec i jak tam kto da rade zostac dluzej

orion sie takimi rzeczami nie przejmuj..puki co

pozdrowka-parowk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze trudno powiedziec gdzie jest najlepsze miejsce na ten zlot. Ale jak tak czytam wszystkie posty to z tego wynika, że każde miejsce jest dobre byle było we własnym mieście i z alkoholem.

 

A z drugiej strony, żeby się na.....bać (tak jak to chcą niektórzy) to nie trzeba zadego zlotu, bo monopolowe są (chyba) wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, widze ze jest masa osob w wieku gimnazjalno-licealnym i ten ewentualny zlot traktuja jak mozliwosc wyrwania sie rodzicom na dwa dni i zrobienie biby ze hej... nie mam nic przeciw zrobieniu imprezy (podstawa of coz) ale nie trzeba chyba robic zlotu zeby sie naj*bac.. chyba kazdy ma swojej miescinie budke z browarem nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Adek juz zadziałał mozna głosować co do miejsca spotkania.. Więc zapraszam wszystkich do głosowania \"sonda: zlot forumowiczów\"... jak narazie na 1. miejscu Wrocław.. ale jeszcze wszystko moze się zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności