Skocz do zawartości

Spotkanie


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ciekawe co na to pussik :D moze niechce byc modelowana :P moze woli 2d i wam glupio by bylo spece od 3d :P (no moze niewszyscy hehe) ale tak powaznie prosze niewwalac tu czegos typu a moze wogle do belgii pojedziemy...heh srodek polski ma byc i to tez nie w srodku miasta tylko na obrzezach bo ma byc spokoj i sie odchamic trzeba.......i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pierdoly Wam sie gada.

Zdaje sie ze Marcin dal jakas sensowna propozycje na poczatku topicu - cos o domkach nad jeziorem. Wogole kto tu test koordynatorem? ;/

 

DruG: ehehe Pussik ogoli nogi i twarz :D

Leander: interesuja Cie nieletnie dziewczyny? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja dalem pomysl i dalej prosze zeby niewalic takich glupot ze wroclaw....qr**** to ma byc spotkanie ludzi a nie dresiarzy wiec zrobmy to gdzies nad jeziorem zdaleka od miast.....hehe a co z tym pussikiem wam odbilo lubicie sobie pogadac o 88 ?? hehe zboczone swinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze poto ze niektuzy maja do niej ponad 700 km :P hmm a moze Druga zrobimy w bambus i w augustowie zrobimy :P wlasnie poto to jest i bedzie sonda chocby niewiem co ale jeszcze na to czas...wiec szykujcie swoje typowania i bez jaj prosze najlepiej jak juz podawac to dajcie www jakichs osrodkow najlepiej jak najtaniej...

 

P.S Drug >super moze w szwecji albo w rosji na syberi w majtkach pojedziemy na sanki...( bez obrazy sanki :P )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał marcin18pl

hmm moze poto ze niektuzy maja do niej ponad 700 km

dzizas zawsze sie ktos taki znajdzie ja mam w cholere daleko i nie nazekam jak ktos bedzie chcial to i tak te 700 stow nie beda mialy roznicy

zreszta to jest ladne kilka godzin w pociagu wiec mozna sie przygotowac do spotkania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne sondy, bo się burdel zrobi, było ustalone i zostaje szklarska, ładnie, cicho, spokój, z dala od miasta. Nie da rady usalić takiego miejsca żeby wszystkim dogodzić, więc zostaje szklarska.

Drug--> zrób sobie fotkę swoich nóg, bo za niedługo będziesz je miał gładkie jak aksamit

Co do koordynacji to mogem być ja (cóż za skromność :D) i ninja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na rozwiazanie konkursu mozemy czekac do przyszlej wiosny... a pozniej nowa sada bo ktos chcialby zamieszkac w jakims hoteliku ... a tu jest taniej a tam drozej ... ja mam alergie, a ja syfa ... to moze wogole zrezygnowac?? hmmm chwila moze przeprowadzimy dodatkowa sonde hy,hy :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmprzez troszke bede nieobecny wiec prosil bym zeby ktos sie zaja sada...musze wyjechac ...niewazne poco...Gotham moze ty bys zorganizowal sonde??

Prosil bym zeby byly w niej same glosy bez zadnych odpowiedzi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, że jak już większość sie przychyliła wczesniej do Szklarskiej Poręby to nie powinien teraz nikt nic zmieniac bo zrobi się młyn i w efekcie z tegio zloto wyjdzie wielkie G... dlatego [ja tak sądze] zostajemy przy szklarskiej teraz tylko ustalic trzeba gdzie dokładnie i reszte sprawe organizacynych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin18pl- Oki to organizuję sondę w formie \"jedności stanu i umysłu\". Po osiągnięciu stanu \"malwarcji\" przez forumowiczów wynik się pokaże na szybach biorących udział :).

 

 

A tak na serio to jak w zeszłym roku zapraszam wszystkich na warsztaty, jest oki i pewna impreza. Naprawdę można sobie darować mrzonki ogólnopolskiego zjazdu... Z każdego miasta jest po parę osób... Spotkajcie się w jakimś pubie i po krzyku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tu DruG ma też racje.. w końcu stolica.. ale szklarska ma swój wyjątkowy klimat.... a tak zeby wszyscy byli zadowoleni to chyba jednak najlepiej rozwiązać problem miejsca na zlot przez sonde... w ten sposob podporzadkujemy sie do wyboru wiekszosci....... w końcu demokracja .. heh..

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonda oparta na glosach osob ktore chca przyjechac. Jak akdsn napisal pow. 100,000 mieszkancow. i rowniez jak akdsn napsal - \"po pijaku i tak krajobrazow nie bedziecie ogladac.\"

 

Chlopaki chociaz monopol bedzie blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Wroclawiem, mieszkam w Olsztynie (>100,000), mialbym 470 km i 6:22 podrozy pociagiem i jakos mi to nie przeszkadza. Tam powinno byc zorganizowane gdzie wiekszkosc osob by chciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to zwisa i powiewa gdzie szczerze mowiac... jak mowilem fajnie by bylo w 3miescie... zlot+krociotkie wakacje nad wypasionym polskim morzem...

 

akdsn-> taa, hehe, \'shklarska chainsaw massacre\' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Leru

...pow. 100,000 mieszkancow...po pijaku i tak krajobrazow nie bedziecie ogladac...

Ale całkiem inaczej uskutecznia się \"recycling\" na skraju lasu leżąc na trawce, gdy nad głową masz błękitne chmurki (of coz otwór gębowy nie może być skierowany ku górze, bo se można gębę obrzygać). Acha już mam 4 konkurencje dla was. Ale będzie zabawa :D :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh:>

 

Ja naprawde nie wierze, ze takie spotkanie sie odbedzie. Nie raz i nie dwa widzialem jak podjarani ludzie zapinaja wszystko na ostatni guzik, a pozniej nagle kazdemu cos wypada.

 

Jak powiedzial Gotham - DTM to dobra okazja, a impreza nie opdbywa sie w ukrytej miedzy drzewami i gorami wiosce.

 

....

...

..

.

 

To moze Poznan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z takim podejsciem to na pewno nic nie wypali, ja jestem jak najbardziej za zlotem, a gdzie to juz nie moja dziala, czekam tylko na ostatni werdykt, co gdzie i kiedy.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności