Skocz do zawartości

Spotkanie


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

leru,orion,falcrum zchodzicie z tematu.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

napisał Leru

. Fakt ktos musialby sie tego podjac ale w koncu kazdy moze cos swojego dorzucic (kwestie np plakietek czy planu czy czegos tam jeszcze).

pewnie ze tak ale to sa pierdoly uwiez mi i czesto na takim czyms nie mozna polegac to musza byc osoby ktore zorganizuja pomieszczenia, noclegi sprowadza ludzi ktorzy beda cos tam opowiadac ... tego nie da sie zalatwic przez internet przynajmniej nie teraz nie w polsce

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja--> Hehe, no troszku nam się zboczyło z tematu :D

Ja proponuję szklarską, jak zrobimy pod koniec sierpnia to możemy się dokoptować do motocylistów (coroczny zlot motocykli ciężkich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest fakt. Dlatego przez net mozna by rozlozyc pierdoly.

 

Wiec najpierw:

1. w jakim miescie

2. (i to sie nierozerwalnie laczy z pierwszym) kto to zorganizuje

3. (i dopiero to po tych 1 i 2) jakies propozycje kazdego usera, ustaleine wspolne co i jak i podzial obowiazkow

 

Celem jest CG a nie zeby zdazyc na motocykle DAH

 

dark elf: no tak ale to moze jeszcze by sie jakas jego reklama przydala

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Orion Child

Ja proponuję szklarską, jak zrobimy pod koniec sierpnia to możemy się dokoptować do motocylistów (coroczny zlot motocykli ciężkich)

jestem za teraz mz\'ta- w te wakacje - a za rok sprzet bardziej wyspecjalizowany heh

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlu mnie najpierw powinno sie zebrac liste ludzi ktorzy by w ogole byli chetni na taki zlot, nastepnie zobacyzc z jakiego kazdy user miasta pochodzi i wybrac takie miasto gdzie najlepiej wszystkim bym pasowalo ( tak po srodku ), a wtedy dopiero bawic sie w zaltwanie noclegow,dojazdu itd.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał little-ninja

napisał Orion Child

Ja proponuję szklarską, jak zrobimy pod koniec sierpnia to możemy się dokoptować do motocylistów (coroczny zlot motocykli ciężkich)

jestem za teraz mz\'ta- w te wakacje - a za rok sprzet bardziej wyspecjalizowany heh

pozdrowka

 

eeeeeee... ? o co chodzi w tej wypowiedzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spotkamy się w jakimś hoteliku w górach (np. w szklarskiej :) )...każdy zapłaci za siebie...

Jednak napewno znajdą się osoby z większymi możliwościami zoganizowania zlotu...

Doby pomysl, aby zoganizować zebanie forumowiczów na innej imprezie...to też trzeba obgadać...

 

Ninja - Sorki...poniosło nas...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo to nie ma sensu... to co ze w jakims miescie jest statystycznie dosc duzo ludzi jak i tak np... zaden z nich nie podejmie sie organizacji ... pogadam z boba musimy to przedyskutowac przy piwku ...;)

pozdrowka

leru - to cynizm heh :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mam inna jeszcze propozycje:

najpierw np 3-4 dni spotkanie CG a pozniej Ci ktorzy chca zostaja i chalaja 2 dni

 

cynizm? a jakie powszechnie przyjee postawy swoim zachowaniem odrzucasz ? :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurde Pablo. Ja mieszkam w Olsztynie i forsuje Wroclaw. To jest dokladnie 470km 7:14 podroz pociagiem bezposredni o 6:22 z Olsztyna glownego 13:36 przyjazd ostatnio o 4 minuty za wszesnie przyjechal i zamiast na 2 to na 4 peron wjechal wiec ejjjjjjjjjjjj

 

daltego tez chodzi o duze miasta zeby bylo bezposrednie polaczenie komunikacyjne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Orion Child

Panowie, panowie, liczą się chęci i samozaparcie. Ja jestem w stanie przyjechać te 2 tyg wcześnie do szklarskiej i wszysko pozałatwiać, mimo że mam do niej ponad 400km

orion podobasz mi sie zolnierzu :D

wkoncu cos konkretnego to kiedy mam ci pomoc sierpien??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, szklarska poreba? hehe ja tam duzo do niej nie mam :P ale niewiem nawet czy bede namawial rodzicow, no ale to mam blisko to moze i bym namowil... ale niewiem czy tacy jak ja tez moga jechac :P (13lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczeń...wszyscy forumowicze mogą jechać..

 

Dirty- to jest ustalone wstępnie...jeszcze będziemy to ustalać...

Może rzeczywiście lepiej na weekend to zrobić...Są osoby \"młodsze\" i \"starsze\", jedni mają wakacje, inni pracę...To też trzeba uwzględnić...

 

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ale miejsce se wybraliście :]... Sklarska poręba to jest na drugim końcu polski :D... Ale i tak nie mam zamiaru przyjechać :P...

 

ps. szkoda, że na neo+ czat max3d.pl nie działa ;)

 

edit : Już działą :D:D:D:D

 

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leru-> lol, wazeliniarzu ty wstretny ;) pamietam, pamietam, tylko szykuj wiecej kasy bo mam mocna glowe :P

 

orion->no chyba, ze tak... cos czuje, ze final bylby kiepski, oj kiepski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie trzeba zrobic sade dla forumowiczow kto gdzie chce.

Miasto najczesciej owtazajace sie bedzie wybrane na spotkanie....ale prosilbym zeby niebyl to koniec polski jak jest to w przypadku szklarskiej...

Co domnie to moge jechac wszedzie aby sie z spotkac z wami ale wolal bym zeby miejsce bylo dostepne dla reszty ludzi majacych troszke daleko do szklarskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co ?? gdzie i kiedy ?? Wrocław jest ok !! dobre połączenia i w ogóle... ale tak bez dziewczyn ?? dużo ludzi ma kłopoty z wymodelowaniem w 3D postaci zwłaszcza kobiecej - przydałby się jakiś model, którego każdy mógłby przestudiować :D:D Kilka dziewczyn na forum jest ;) chyba, że każdy, który posiada swoją może przyjechać z nią ?? czy to tylko impreza dla prawdziwych facetów ??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności