Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Speedboat Riva


Bro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ciesze sie ze sie podoba :) co do tris to jak wspomniałem sporo mozna zoptymalizować ale jakoś mi się nie chciało.

 

Powiem jedno: jest piekna, tylko szampana i dziewczyny bonda brakuje

Szampana pewnie nie będzie ale za to będzie krew i dziewczyna bonda :)

 

spoko jak zawsze. Duzo jeszcze zostalo do ogarniecia z portfolio? kiedy wszsystko bedzie online, chetnie zobacze calosc :)

No już zbliżam się do końcówki - zostało jeszcze kilka renderów do zrobienia, ale dzięki Mario wszystko idzie duzo szybciej

 

model pierwsza klasa ale textura ....no wlasnie...gdzie jest textura?:)

Postaram się dziś zapodać ale odrazu mówię że to nic specjalnego - kilka desek i kolor

 

a ja chetnie to bym zobaczyl jakiegos mejking ofa :)

No jakbym znalazł chwile to pewnie coś bym wymyslił ale niestety czas najwyższy znaleźć jakąś pracę. Kiedyś wystarczyło umieć wymodelować boxa i go otexturować a teraz każą ci jeszce UDK się uczyć :) co się dzieje z tym światem :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

No ja tez chetnie lukne texe głownie ze wzgledu na uv ciekawi mnie jak tam sobie to porobiłeś, poza tym uć wyglada bardzo fajnie z normalem, robiłeś hp do niej całosciowo czy tylko nie ktore elemnty? czy jest tam jedna szmot grupa na całosci czy kilka? zapodaj jak mozesz tez normala bo mnie ciekawi jak to poprzepalane jest a za duzo by pisać aby zadac konkretne pytanie tego dotyczące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałem teksturki nic specjalnego a tym bardziej normalki. Model sam w sobie jest doś HP wiec juz się nie bawiłem w zagęszczanie siatek. Dwie lub 3 rzeczy były z HP i wrzucone do xnormal'a reszta crazy bump

txt.jpg

Teksturki w oryginale po 1024

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łódka ładna ale tex popsuła wrażenie. textura bardzo nieoptymalnie rozłożona, mnóstwo rzeczy dało by się zmirrorować bez żadnej straty jakości.

chociaż chciałbym móc poszaleć i tak tex rozkładać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności