Skocz do zawartości

animacja 3d : animacja na konkurs


rufson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przedstawiam prace konkursową w formie reklamowej, która zrealizowałem w około 6 dni. Model rybki, animacja i inne obiekty powstały w 3d studio max. Render przy użyciu vray. Wiem ze nie jest to highend, gdyż miałem mało czasu. Rybki mają prosty rig z bones + morpher do ruchu ust.

 

link do animacji:

http://www.youtube.com/watch?v=d68zvfVkesg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobre odczucia wywoluje....fajny dzwiek, modele git. Majac wiecej czasu napewno uplastycznilbys jeszcze animacje, ale i tak spelnia standardy:)

 

Mozna zobaczyc gdzies inne Twoje filmiki?

 

 

tutaj zobaczysz inne moje prace

w okienku po rawej znajdują sie pozostałe

 

 

Konkurencja w konkursie rosnie :( wczoraj skonczylem nagrywac dialogi w radiu i biore sie za druga wersje z gadajacymi rybkami:) Jak skoncze to zamieszcze link. Dzieki za pozytywne komentarze, dodaja mocy do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zrobilem w ekstremalnym czasie wersje z gadajacymi rybkami dla zabawy (na wygrana nie licze - za duzo fajnych reklam video pojawilo sie w ostatnich dniach konkursu:( )

link: http://www.youtube.com/watch?v=ti7WPMRPK8U

 

Wiem ze jest po bandzie zrobione, ale moze wywola troche smiechu podczas zabawy jury z wybraniem 15 filmow do finalu

 

 

czas zgloszen reklam byl do dzis do godz 23:59:59 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję. Nie tylko osobom, które bardzo się wysiliły aby konkretnie się wziąć i namęczyć aby stworzyć coś fajnego, co wg normalnego człowieka powinno wygrać ten konkurs, ale także tym co głosowali na to co nosi teraz rangę zwycięscy.

 

http://www.youtube.com/180tysiecy

 

A później się ludzie dziwią, że wszyscy myślą, że te wszystkie konkursy są z góry ustawiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca 2 i 5 bardzo fajne technicznie, 4 fajne kreatywnie jednak kiepski przekaz, miejsce 1 to czysta propaganda... komisja powinna mieć wpływ jakiś na to bo aż żal za cztery litery ściska widząc co tam się dzieje..

Autor tego wątku również według mnie powinien znaleźć się w czołówce... ale widać ma zbyt małą GWA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na 3. miejsce i zastanawiam sie co tutaj zasluzylo na 10 tys. ...Pomysl? Wykonanie? Przypomina to Kartony z 4Fun TV. Rozumiem ze autor mial wielu znajomych, ktorzy zaglosowali na ta prace. Chyba ze taki gust jury... Rufson świetne animacje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności