Skocz do zawartości

samochód 3D: warszawa praca konkursowa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Już się bałem (miałem nadzieje?) że to znowu ta bmka:) Ale nie, więc pokusze się o jakiś komentarz.

Design całkiem przyjemny, mi się podoba. Tylko ten zderzak do mnie nie przemawia:/

Materiały, rendering, compositing - leży IMO. Źle zeskalowany samochód, nie pasujące oświetlenie i refleksy. Te rzeczy bardzo źle wpływaja na końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie ten samochud troche dziwnie wyglada nie pasuje wogule do otocznia (ale morze taki mial byc). popracuj morze jeszcze nad oswietleniem. a pozatym w pzedniej szybie odbija sie cos bardzo jasnego a na tej scenie jusz jest prawie ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis nie zgodze sie z tobą bo Warszawa przyszłości nie jest duża, może się tak wydaje.

Co do modelu i designu to określe to w kilku słowach.

FULL WYPAS !!

Chociaż ta przednia szyba zabardzo się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo widac ale przyjemnie sie zapowiada. nie jest to najszczesliwszy sposob prezentacji, za malo auta ktore jest przeciez glownym bohaterem.

fajny design, bardzo podobny do mojego ulubionego pontiaca solistice. jednak przednie slupki przy szybach sa stanowczo za duze, zero widocznosci. ale ogolnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 obrazku za malo koloru czerwonego. Auto wyglada jak resorak. Po przednim kole z prawej strony mozna wnioskowac ze ten pojazd porusza sie po torach. Tz. nie widac opony ;] i mam dziwne wrazenie ze felga dotyka podloza.

 

To juz 2 Warszawa w nowym wydaniu. Co to za konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka eRB to juz trzecia warszawka w nowym wydaniu na tym forum (co prawda druga a raczej drugie to tylko narazie pracki 2d w dziale \"finished\" -> tutaj)

 

temat konkursu kiedys sie mi obil o uszy ale niewiele o nim wiem -> turbodisel napisz cos o nim jak mozesz...

 

cieszy mnie ze jest w kraju tylu projektantow-wizjonerow bo jak tak dalej pojdzie to moze w koncu w polsce powstanie jakas swietna bryka ;-D

 

co do samego samochodu to srednio przypadl mi do gustu: slupki sa za szerokie i by ograniczaly bardzo widocznosc -> mozesz zrobic cos takiego jak widzialem w jakims koncepcie volvo czyli powycinane przeszklone otwory (nie wiem jak to napisac)... druga sprawa to maska mi sie nie widzi - warszawa miala charakterystycznego garba gdybys maske wybrzuszyl wzdloz przez srodek byloby ciekawiej... no i logo z przodu (a raczej jego brak) - czepiam sie juz ;-p... przydalyby sie jakies wloty powietrza... dla mnie tez lusterka sa troche za duze ;-D...

popracuj jeszcze troche a bedzie swietna pracka...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności