Jump to content
torm

Minibitwa WebDesign #3 - Dream Car

Recommended Posts

Dream Car

Auto Marzeń

1. Projekt:

- strona produktu (w tym przypadku samochodu), auto dowolne (każdy może wybrać ulubione)

2. Zalecenia kolorystyczne:

- brak

3. Przykładowe strony:

- brak

6. Zawartość strony:

Głównym celem projektu jest w jak najlepszy sposób podkreślenie najważniejszych atutów samochodu.

7. krótki regulamin:

- zabrania się wykorzystywania własnych modeli/renderów aut, chyba, że zostaną wymodelowane podczas bitwy (wówczas należy poprowadzić wątek WIP)

------------------------------------------------

Termin: 10 sierpnia

------------------------------------------------

Wszelkie pytania, które uczestnicy mają "do klienta" proszę zamieszczać w tym wątku.

P.S. prosiłbym również moderatora o przyklejenie wątku.

Skąd wziąć materiały do wykonania takiej strony ? To nie będzie łatwe...

Edited by SBT77

To Panie tematem zarzuciłeś:-) Zrobisz super minimal, ja zrobię komerche a dziadek3d zrobi stronę z czarną wołgą i nikomu się nie będzie nic podobać:)

Mam nadzieję, że tym razem będzie więcej uczestników:)

zawsze można oceniać kreatywność i dopasowanie layoutu do grupy docelowej samego samochodu. Ja moze dam rade, ale nie wiem, bo mi sie Jabulani bosko klei do nogi, az zal siedziec przy kompie ;D

Skąd wziąć materiały do wykonania takiej strony ? To nie będzie łatwe...

Może vision3d lub inny użytkownik udostępni swoje rendery na potrzeby bitwy z creditsem :)

Może vision3d lub inny użytkownik udostępni swoje rendery na potrzeby bitwy z creditsem :)

Można by było coś takiego zaproponować ?

Miałem na myśli pewną sprawę - samochody to temat o tyle śliski, że większość materiałów to reklamówki obciążone copyrightami. Myślę że podejście "znalazłem w guglach to sobie podkleję" nie będzie miało zastosowania na takim poważnym forum jak to, stąd też moje lęki o materiały. Zastanawiałem się nad wikimedia commons - może będą tam jakieś stare modele samochodów... Można by zrobić stronę w stylu retro.

Jestem mocno przeczulony na punkcie praw autorskich, dla mnie luźne podejście do tego tematu kojarzy się z małolatami bawiącymi się w pseudo grafikę :)

Edited by SBT77

SBT77 - prawidłowo, dlatego być może coś takiego jest dobrym rozwiązaniem. Tyle, że wtedy trzeba się skontaować z autorem rendera samochodu z naszego forum i napisać, że tylko na potrzeby niekomercyjne minibitwy (creditsy uwzględnione).

Ba, na bogato by było gdyby np. vision3d mógłby strzelić nam na potrzeby bitwy jakieś dodatkowe renderki w studio. Top front, itp. + jakiś ładny outdoor, ale to już marzenia. Z drugiej strony wybór samochodu daje większą różnorodność stylu strony (wspomniane retro itp.)

Jak ola-f napisał. Poza tym wiele firm, ma na swoich stronach działy poświęcone "dla prasy" gdzie udostępniają zdjęcia samochodów.

--edit--

vision3d, wielkie dzięki

ok fajnie, ale masz jeszcze cały miesiąc na dopracowanie :P myślę, że mógłbyś z tego wycisnąć o wiele więcej.

...pewnie tak, ale po co...??...jestem mało ambitny wystarczy mi udział....nie muszę wygrywać.....:))

pewnie, że nie, ale co z szacunkiem do pozostałych uczestników, którzy wkładają w to swoją głowę, ciało, duszę i serce? :P

niech wkładają...zobaczymy ile będą mieć szacunku dla mnie (pewnie tyle co zwykle...:)).... ja moge włożyć 2-3 h szacunku.... juz tylko na tyle mnie stać....:)))

czyli taka zabawa w piaskownicy...

...sie nie obrażaj .... tylko prowadź tego poloneza.... mówie o tańcu...:)).

Tematam przypasowałeś wszystkim marzycielom.... zweryfikujemy ich marzenia.... tylko ten termin...wiem ze niektórzy mają wakacje... ale tyle czasu na taką duperele....:)).

czas jest z dwóch powodów:

1. żeby oddać przemyślany i dopracowany projekt... ;)

2. w razie jak mnie Putin zaprosi na tygodniowe polowanie, to też się wyrobię ;)

a co do poloneza... to trafiłeś w samo sedno ;)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy