Skocz do zawartości

scena3D: plastic foetus


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kiepski kadr. za molo powietrza na gorze i dole. nie ciekawe oswietlenie. slaba jakosc rendera mozna by jeszcze podpicowac w fotosklepie, jakies ziarno, kontrast, kolory.

 

ogolnie tak sie przygladam twoim pracom i mysle ze mogloby byc ciekawie ale sama kontrowersyjna tematyka nie wystarczy. masz pomysly na koncept, ale brakuje ci pomyslu na jego przedstawienie. nie chodzi mi o modeling, teksturowanie czy materialy ale o pomysl na calosc, a kompozycja i oswietlenie lezy.

 

czekam na nastepne prace. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :) Ale ta praca mogła by być zajebista jak byś nad nią jeszcze troszkę posiedział. Strasznie mnie razi miejsce łączenia się podłogi ze ścianą i lekko nad, dlaczego to takie mocno zblurowane, a w zasadzie to wygląda jak byś w pshopie użył smudge i rozmazał to brzydko. No ale jak pisałem wcześniej podoba mi się.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

sa to przerobine modele ktore pobralem wysiagnik glowa i laczenia kablami sa moje ...wozek inwalidzki przerobiony na taki jakiego ja go widze lepiej :)

moze lepiej \\nie dla pioniera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

a powiedz poco istnieja modele do sciagania ...zeby sobie popatrzyc ...nierozumiem ???

myslalem ze sa do tego aby sie na nich uczyc czy wykozystac jezeli w swojej pracy potrzbuje plud i jest on dostepny to go dostawiam ...troszeczke zmieniam ..

poniewaz nigdy niesciagniesz wlasciwej postaci ...a Poser to co ...???bryce...wielu z tej galerii i ogolnie graficy kozystaja z tego typu mozliwosci ...tylko niektozy je bardziej niektozy mniej przerabiaja...

pozdro :)hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej pracki... nie wiem co to ma być... zdaje się ża jakiś hardcore... to dziecko nie zyje prawda? Fajno by mogło wyglądać , jakbyś rąbnął te boki nieszczęsne i zostawił samą kwintesencję w takim nietypowym, wąskim, pionowym kadrze... good luck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał raminez

a powiedz poco istnieja modele do sciagania ...zeby sobie popatrzyc ...nierozumiem ???

 

Masz racje, można się tak uczyć. Ale! to nie zmienia faktu że dalej mi się nie podoba. Tak jak Kris, nie rozumiem tej pracy, nie wiem o co tu chodzi panuj chaos, kadr do bani nie mowiac o texturach i oswietleniu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

no cuz skoro Wam si enie podoba ..ale mi sie podoba i to nawazniejsze postaram sie ja troszeczke przerobic pod Wasze posty moze bedzie lepiej ...dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za ! Co prawda do swiatla to ja sie nie przyloze ale co do calego tego zamieszania w tej scenie to jestem jak najbardziej na tak , przeciez nie wszystko musi miec swoj lad i porzadek ! Zamaiast tego ta scenas ma chaos i niech tak pozostanie ! W koncu reguly sa po to zeby je lamac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

i tak ma pozostac...dzieki...to jest moja wizja ..nielubie grafik pt:model samochodu , pokoju czy krajobraz wiejskiego podworza....tak sobie mysle ze t en co potrafi pisac niekoniecznie napisze dobry wiersz ...podtekst zrozumialy dla bardziej inteligentnych:) haha dzieki za dobre i zle posty ...czlowiek uczy sie nabledach ..ale czy to blad byc inny niepodporzadkowany czy moze na forum panuje komuna...:)

 

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

otoz to ale i tak postaram sie cos zmienic siatlo ..testorki i kamere:) czyli wszystko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności