Skocz do zawartości

Wiz: La Finca


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

praca robiona po godzinach dla własnej wprawy. Czyli testowania co z Modo 401 da się jeszcze wyciągnąć ciąg dalszy.

Jako że 3d jest moją dodatkową działalnością a zazwyczaj zajmuje się projektowaniem 2d bardzo uproszczony dodatek w postaci layoutu fikcyjnego katalogu.

 

Soft: Modo 401

Modele: Moje

Tekstury: CgTextures, Arrowey.de, Moje

Projekt oryginału: A-Cero

Obiekt: La Finca

 

p1.jpg

p2.jpg

p3.jpg

p4.jpg

p5.jpgp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Takie wizki też uwielbiam ale ta moda na ten minimalizm to już mnie irytuje. w takich budynkach czułbym sie jak w więzieniu albo psychiatryku tylko z różnica wyposażenia. Wole jednak tradycyjny styl tylko przeplatany z nowoczesnością.

 

Renderki słodkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne ujęcia i fajna kolorystyka - zimna bo zimna, ale mi się podoba ;)

 

Sam bawię się w Modo, ale interiorów nie zrobiłem jeszcze żadnych... może kolega napisze mały tutorial jakiegoś z tych ujęć ? :) byłoby miło ;)

 

Pozdrawiam serdecznie...

 

J.J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero neidawno zacząłem zabawę z modo i narazie udało mi się zrobić Bugatti Veyrona ale z tutorialem oczywiście ;) No ale zrobiłem ;P Sęk w tym, że chciałbym poznać troszkę światło, tekstury... i zabieram się za pierwszy mój interior w modo ;)

 

Mogę liczyć na małą pomoc na gg albo priv Marcinie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wizualizacje! Udało Ci się uzyskać niezwykły klimat. Jedyne do czego możnaby się doczepić to ten blur w kątach nie do końca odpowiadający rzeczywistości, ale jako całość wszystko się komponuje. No i jak napisał arch515. Te layouty!!! CO to za piękna czcionka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności