Skocz do zawartości

Mobilne kino - Cinema 5D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

O pierwszym polskim filmie 5D pt. "Asylum 5D" pisaliśmy już kilka razy. Dostałem właśnie informację, że film ten można zobaczyć w specjalnym mobilnym kinie "Cinema 5D", które ruszyło w nadmorską trasę.

 

Przewidziana trasa mobilnego kina 5D:

27-29 lipca - Hel (Port)

30-31 lipca - 01. sierpnia - Gdynia (przy Akwarium Gdyńskim)

02-04 sierpnia - Krynica Morska (Promenada przy porcie)

 

Dalsza trasa zostanie ustalona w późniejszym okresie. Mobilne kino będzie na wybrzeżu do końca wakacji.

 

Warto dodać, że film "Asylum 5D" jest także od początku lipca wyświetlane w stacjonarnych kinach w miejscowościach:

Zakopane, Inwałd, Równica, Chorzów, Krasiejów, Tatralandia (Slowacja), Bałtów, Rabka i Szklarska Poręba.

 

Informacje o mobilnym kinie

 

 

Na potrzeby promocji „Asylum 5D” - pierwszego polskiego filmu 5D, firma BUDGAST S.C. wyprodukowała skomplikowane technologicznie mobilne kino 5D, mieszczące w sobie:

 

2 sale projekcyjne (po 16 miejsc w sali), z których każda wyposażona jest w efekty:

• projekcja stereoskopowa,

• deszcz

• efekt chlapnięcia wodą

• zapachy

• drgające fotele (wibracje)

• "efekt myszy i insektów"

 

Dodatkowo:

- wszystkie fotele są ruchome

- sale są w pełni wentylowane i klimatyzowane

- kino posiada własne zasilanie;

- jest przygotowane do prezentacji filmu w każdym dowolnie wybranym miejscu

- na zewnątrz kino wyposażone zostało w ekran LED-owy, na którym potencjalny widz zobaczy zwiastun filmu „Asylum 5D” lub reakcje widzów oglądających film we wnetrzu kina.

 

Operatorem urządzenia będzie firma, która specjalizuje się w operowaniu urządzeniami rozrywkowymi, posiadająca w kraju również inne kina 5D i 4D: „Cinema 5D Kino Emocji”.

 

cinema01.jpg

 

cinema02.jpg

 

cinema04.jpg

 

plakat_promo_car_asylum5D_ok.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No zamierzam się z ciekawości wybrać bo widze, że w pobliżu mnie jest jedno z tych kin. Ot tak żeby się przekonać co to jest.

 

Ale mobilne kino robi wrażenie. Nigdzie wcześniej o nim nie słyszałem. A szkoda, że ta "wersja mobilna" kina jest tak daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, byłem kiedyś u nas w Bydgoszczy w takim kinie mobilnym, ale o ile dobrze pamiętam tamto było 4D :) fajnie było bo poza efektami trówymiarowości były efekty typu podmuch chłodnego powietrza, spryskanie kroplami wody... świetne ;)

Na prawdę czułem jak te szczury i pająki chodzą wręcz po mnie :)

To był na pewno pikuś w porównaniu z tym 5D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności