Skocz do zawartości

Modelowy przykład durnej kłótni internetowej.


Camel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak transakcja? Jak mówisz to słyszysz tam SSSSS czy ZZZZZ? To że w słownikach sobie piszą co chcą to nie powód żeby po nich powtarzać. Generalnie ortografia jest taka jak ja ją stosuję. Jak stosuję zmiennie to też jest zmienna lub dowolna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac: brawo. Tym sposobem udowadniasz, że książki i rozprawy naukowe nic nie znaczą bo "ja i tak wiem swoje".

 

Poprawnie powinno się napisać "transakcja" od słowa "transaction". "S" jest tutaj udźwiękowione przez samogłoskę "a". Ubzduranie sobie, że można pisać "tranzakcja" "bo tak słyszę i tak mi pasuje" jest błędem i nic tego nie tłumaczy.

 

Tak tak... uczmy dalej młode pokolenia gwałcenia własnego języka, daleko na tym zajedziemy.

 

Ech dobra koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac popieram, zaden miodek czy bralczyk nie bedzie nam mufil jak mamy pisac.

 

EDIT: jakis madry (pewnie poHlak) wywalil z mojej wypowiedzi slowo ktore nie istnieje!!

to by chociaz napisal ze edytowane, faszysta hebany.

 

EDIT: editjowane

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac: brawo. Tym sposobem udowadniasz, że książki i rozprawy naukowe nic nie znaczą bo "ja i tak wiem swoje".

 

Poprawnie powinno się napisać "transakcja" od słowa "transaction". "S" jest tutaj udźwiękowione przez samogłoskę "a". Ubzduranie sobie, że można pisać "tranzakcja" "bo tak słyszę i tak mi pasuje" jest błędem i nic tego nie tłumaczy.

 

Tak tak... uczmy dalej młode pokolenia gwałcenia własnego języka, daleko na tym zajedziemy.

 

Ech dobra koniec OT

 

Och jak zawsze masz rację. No prawie. Udźwiękowienie wynika z poprzedzającej zgłoski nosowej N.

Kiedyś moja ortografia była bez zastrzeżeń - w czasach kiedy czytałem dzwie książki tygodniowo, nie wiedziałem co to siłownia i myślałem że życie ma sens. W ciągu ostatnich 10 lat przeczytałem po naszemu może 5-6 książek, więc moja ortografia bierze się głównie z lektury tego portalu. Tusze.

 

Sorry za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac: brawo. Tym sposobem udowadniasz, że książki i rozprawy naukowe nic nie znaczą bo "ja i tak wiem swoje".

 

Poprawnie powinno się napisać "transakcja" od słowa "transaction". "S" jest tutaj udźwiękowione przez samogłoskę "a". Ubzduranie sobie, że można pisać "tranzakcja" "bo tak słyszę i tak mi pasuje",[drugie zdanie podrzędne] jest błędem i nic tego nie tłumaczy.

 

Tak tak... U[zdania zaczynamy wielką literą]uczmy dalej młode pokolenia gwałcenia własnego języka, daleko na tym zajedziemy.

 

Ech dobra koniec OT .[zdanie kończymy kropką]

 

eh... Jedziemy dalej z ortografią i czepianiem się "tranzakcji"?

 

P.S. Jakby co, to jestem w 100% za tym, żeby wprowadzić zasadę że każdy post musi poprawny stylistycznie, ortograficznie i składniowo. Każdy siedziałby i myślał jak to poprawnie napisać, co tak naprawdę wyeliminowałoby by jakieś 95% postów w ogóle. Spadłby poziom kwasu na forum (ostatnio był wysoki)...

 

P.S. model fajny. Nie sprzedawaj go. zrób sobie animację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartolomeo: po wielokropku nie zacząłem nowego zdania, nastąpiła dalsza jego część. Stąd brak dużej litery i stąd bierze się też błąd w twoim "ech... Jedziemy dalej z ortografią i czepianiem się >?"

 

Co do pominiętej kropki na końcu zdania... przyznaję, popełniłem błąd.

 

dac77: przyznaję całkowitą rację. Zasugerowałem się samogłoską "a", a to "n" narobiło burdel. Tym bardziej się dziwię, że robisz z nas idiotów, opowiastkami z ortografią i z bzdurnym tłumaczeniem. Wybacz, nie łykam tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności