Jump to content
Sign in to follow this  
Antain

[Jazz Cafe] Antain

Recommended Posts

troche anachroniczne - sporo zmarnowanego miejsca i wiele nie wykorzysatnego po bokach. Takie moje zdanie

ziomal...logo przegrywa z bałaganem typograficznym.... ładny środek z krzesłem i typografia przy nim...może ciut bym ją utopił...:)))

ps. jakbyś nazwę wątku zrobił w konwencji pozostałych w bitwie było by to czytelniejsze dla przeglądajacych...!!!

ja bym rzekł to samo co dziadek... plus jeszcze dodał, że nie postarałeś się z wydzieleniem krzesła... mógłbyś chociaż ostre krawędzie obrazka wygumkować... tak samo z Albertem...

Krzesło... super pomysł :)

ostrych u mnie nie widać, nie zostawiłbym tak tego przecież, monitor skalibrowany tak a nie inaczej - do poprawy;p

Co do zmarnowanego miejsca, nie lubię jak wszędzie coś jest. pustka jest spoko.

Co do typo, to popróbuję:)

ostrych u mnie nie widać, nie zostawiłbym tak tego przecież, monitor skalibrowany tak a nie inaczej

Sory za mazanie po pracy. Zaznaczyłem miejsca, które należałoby wygumkować/dać maskę/ czy co tam lubisz ;)

12390155.jpg

Te dymki na dole dałbym jakieś inne. Po lewej w ogóle się nie nadaje moim zdaniem, po prawej daj jakiś ostrzejszy.

Rozjaśnienie pod krzesłem też można by zrobić samemu :)

Zgadzam się z tormem, że Twoja praca najlepiej oddaje klimat miejsca. Niestety nie jest najlepsza technicznie.

Pozdrawiam.

pomysł z krzesłem - bardzo mi się podoba, ale reszta przytłacza i marnuje fajny potencjał zdjęcia.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy