Jump to content

Antain

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About Antain

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  wro
 1. @Synuś, czy nie sądzisz, że mogła to być świadoma decyzja marketingowców?
 2. Przypomina mi stare dobre czasy pierwszego MOH'a na psx. Czemu Niemiec czekał na Ciebie bez broni, z prawie podniesionymi rękami? Miał Panzerfaust'a a pistoletu już nie? Dziwne. Gratsy za zrobienie tak rozległej pracy na wsinf! Mało kto tam robi prace o takim rozmachu.
 3. Gratsy wielkie! Moje pytanie dotyczy pytań, które w sumie zostały już zadane:) Padło kilka pytań o Sapkowskiego, a skrzętnie unikacie odpowiedzi na każde z nich:) Zapytam wprost, czy jest jakiś problem jeśli chodzi o stosunek twórców gry do p. Sapkowskiego? Rozumiem, że mógł nie brać aktywnego udziału w tworzeniu, ale czy to znaczy, że w ogóle nie wykazał zainteresowania? A jaki jest Wasz stosunek np. do jego opowiadań?
 4. ja od siebie polecam książki stephen'a hawking'a. Jest tam chyba prawie wszystko, co udało się zgłębić człowiekowi do tej pory..
 5. nie było czasu, do sondy to co w wątku.
 6. ostrych u mnie nie widać, nie zostawiłbym tak tego przecież, monitor skalibrowany tak a nie inaczej - do poprawy;p Co do zmarnowanego miejsca, nie lubię jak wszędzie coś jest. pustka jest spoko. Co do typo, to popróbuję:)
 7. tadam: http://max3d.pl/forum/showthread.php?p=956175#post956175 git?
 8. Więc mamy takie o to: a teraz slucham i czekam:)
 9. moja pierwsza bitwa speedowa. moj wklad. moj wąpierz.
 10. Witam bardzo wszystkich. To mój pierwszy post i pierwsza bitwa, także proszę o szczerość i łagodność:) konstruktywnie!
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy