Skocz do zawartości

Pokój


Tyler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przyjaciel poprosił mnie o wymodelowanie jego projektu. Zaprojektował on pokój dla swojej dziewczyny i jej siostry. Mają mieć identyczne strony. Projekt już oddany i stolarz robi meble. Render miał być podglądowy więc wystarczył w Clay'u. Ja jednak chciałbym z tego zrobić pełną wizualizację pokoju. W związku z tym proszę was o pomoc. Piszcie o zrobiłem źle, czego brakuje i w ogóle co o tym myślicie.

 

wizka.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

pokj8.jpg

 

Krzesła ściągnięte z internetu. Już je skasowałem.

Edytowane przez Tyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie da sie robic w tym pokoju nic wiecej poza spaniem. Przy biurku nie usiadziesz. Szaf nie otworzysz chyba, ze wyjedziesz z fotelemi poza pokoj a gdzie dopiero czlowiek tam mialby sie jeszcze zmiescic nie mowiac o dwojce osob. Wspolczuje. Za ciasno. Ale jesli nie ma innego wyjscia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety małe są więc się zmieszczą xd. Okna niestety przemieścić nie mogę. A krzesła to wymodeluję swoje. Te jakieś takie nie proporcjonalne są. Tu za szerokie, tu za wąskie.

 

Kosze (czegoś mi przy nich brakuje ale nie wiem czego.):

koszjpg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Edit:

gonzo71 takie ustawienie mebli i w ogóle takie meble są dużo wygodniejsze niż aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz wygląda jak wycięty obrabiarką cnc ;-) Jeżeli ma to być taka plecionka, to pozaokrąglaj troszkę krawędzie. Chociaż to nie ma większego znaczenia bo tego detalu nie będzie widać, chyba że zrobisz jakieś zbliżenie na ten kosz w renderze.

 

Z podłogą jest coś nie tak. Bump za duży i wygląda jakby był wzięty z innej tekstury. Sprawdź tilingi bo wg mnie coś się proporcje rozchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła... Nie! ;(.

 

Od pierwszego dnia nauka. Mało czasu na komputer i modelowanie. Udało mi się zrobić tylko to :

kubekj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Kubek!

Materiał z odbiciami użyty w celu wyłapania nierówności. Nie jest to ostateczny materiał przedmiotu.

 

Jutro postaram się pokazać początki krzesła obrotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuuuga nieobecność spowodowana lenistwem. Ale wracam do roboty.

 

Pierwsze w życiu teksturowanie. Co sądzicie? (Kolor i rodzaj drewna ma być taki jaki jest na renderze.)

testtekstur4.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Edycja:

 

Poprawiłem lub zepsułem tekstury. Oceńcie.

 

testtekstur5.png

 

Rozumiem że nie lubicie osób ze słomianym zapałem które zakładają temat i go nie kończą. Ale ja skończę ten pokój. Tylko proszę was o rady i opinie. Czy dobrze czy źle i jak coś naprawić.

Edytowane przez Tyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności