Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka


Quentin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To moja dopiero druga wizka w Vray'u. I trzecia jaką kiedykolwiek robiłem. :D O fotorealizm jeszcze nie zahaczam, ale chyba jest trochę lepiej. Już się opatrzyłem z renderem więc nie mam pojęcia co jest nie tak.

Pzdr dla Corneliusa za porady nt Vraya i Hrisa, ponieważ to jego teksturka jest za oknem. icon_wink.gif

 

softy : cinema 4d, vray, photoshop

 

renderfinalres2.jpg

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ręcznik biały i szary chyba nie maja materiału ? Są strasznie płaskie, a biały przepalony. Kafelki hmm na początku myślałem , że to aż taki szum jest a to po prostu taka textura. Nie wiem czy tak miałeś na refce czy Ci się to podobało ale psują efekt.

Ta ramka niepotrzebna. Textura na szafkach wygląda trochę jak od podłogi. Za duży szum na kafelkach podłogowych ale materiał ok. Oświetlenie nawet ładne . Popracuj nad texturkami i shaderami . Wizka ma potencjał, trochę przepaleń itd, ale jest całkiem spoko. Poczytaj też o kompozycji aby wybierać ciekawsze ujęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznik biały i szary chyba nie maja materiału ? Są strasznie płaskie, a biały przepalony. Kafelki hmm na początku myślałem , że to aż taki szum jest a to po prostu taka textura. Nie wiem czy tak miałeś na refce czy Ci się to podobało ale psują efekt.

 

No niby mają materiał, ale jeszcze się gubię w materiałach vrayowych przez co taki efekt. A co do refki, to nie korzystałem z żadnej. To jest taka wyimaginowana łazienka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie mam nic do powiedzenia poza tym, ze jak zapomne ręcznika do wanny to uda mi sie 4razy wyp*ć na kaflach zanim dojde i wrócę.

 

No drzwi jak do obory i miejsca tyle, ze moglbyś świniaki oprawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quentin praca b. słaba. Sam projekt jest no cóż można powiedzieć na tyle zachowawczy że żaden zwykły zjadacz chleba Ci nie powie że nieładny itd. Jeśli jesteś projektantem to wejście prosto na kibel - tego raczej się nie robi... :-) Drzwi rzeczywiście sporo przesadzone, szerokość - nie ma co się kłócić - widać po proporcjach że jest niedobrze. Kompozycja jest nie za ładna.

Jeśli chodzi o render to słaby materiał płytek, brak chamferów np - parapet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quentin praca b. słaba. Sam projekt jest no cóż można powiedzieć na tyle zachowawczy że żaden zwykły zjadacz chleba Ci nie powie że nieładny itd. Jeśli jesteś projektantem to wejście prosto na kibel - tego raczej się nie robi... :-) Drzwi rzeczywiście sporo przesadzone, szerokość - nie ma co się kłócić - widać po proporcjach że jest niedobrze. Kompozycja jest nie za ładna.

Jeśli chodzi o render to słaby materiał płytek, brak chamferów np - parapet.

 

 

Projektantem nie jestem. Za mojego życia widziałem tyle łazienek nowoczesnych ile razy byłem w IKEI. Więc moja wiedza na ten temat nie jest za bardzo rozwinięta. A wizka to jest moja druga więc ciężko o wysoki poziom. pozdr

 

PS: jahred6, widzę, że się znasz porządnie na interiorach. Jeśli możesz to podaj mi jeszcze jakieś przykłady z tematu projektanckiego abym wiedział jakie normy zachowywać przy następnych prackach. dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego ta łazienka ma 18m długości ... no i ola-f chce się wyłożyć, a wanny niet...:)))

 

 

Nie 18m tylko 9m, i to cała, nie biorąc pod uwagę położenia kamery. Chyba, że na serio potraktowałeś ten żart o 3 metrowych drzwiach... :] A wanna może być gdzieś z tyłu. Nie musi być wszystko nawalone pod drzwi. ;]

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności