Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka minimal


jahred6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo przyjemnie, co to za kafle na podłodze?

 

1 obrazek fajny - podoba mnie się kompozycja, ale też i projekt.

 

2 obrazek - jedynie ta aluminiowa półka trochę niepokoi (ale tylko jej koniec, tam nad bidetem)

 

W 3 obrazku 2 rzeczy które rzucają mi się w oczy (na minus)

 

- moim zdaniem zbyt masywne (grube) szkło tej ścianki od prysznica,

- gdzie odpływa woda z pod prysznica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie projekt ciekawy, co mnie niepokoi to troszkę brak powierzchni odkładczej, miejsca gdzie można schować rolki papieru toaletowego czy ręczniki zapasowe... no i czegoś do zawieszenia papieru. :D

 

Możesz rzucić jakimś linkiem do tych płyt, bo rzeczywiście fajne.

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No projekt fajny

Taki ascetyczny i świeży, ma klimacik, duży plus

i materiały nice

 

 

Jedyne do czego się można przyczepić to kierunek otwierania drzwi... czy aby klamka nie będzie walić w tą szklaną ściankę od prysznica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie gra mi ten koniec półki nad bidetem (ta część aluminiowa). Może to moja fanaberia, ale nie widzę uzasadnienia tego kawałka tam.

 

Przy okazji tych kafli, gdzie to kupić w Polsce można? (wiem, google twoim przyjacielem, ale znajduję tylko firmy które niby mają te kafle w ofercie, ale nie ma ceny na nich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Oskarze łazienka wyszła fajnie ale, :)

1. Tak jak wspomniał Szymon brakuje uchwytów czy może jakiejś szafki z licowanej z ściana która by nam sugerowała miejsce na papier itp.

2. Kratka ściekowa.... nie ma jej a fajnym byłaby detalem w tej łazience.

3. Kwiatek wymieniłbym na butelki z płynem ;)

4. Zasłony w górnej część za mocno zjeżdżają, i materiał można by poprawić, bo ma delikatne plamy.

5. Ja sam osobiście podniósłbym kontrast ;), ale to tylko moje zdanie.

6. Brakuje mi także jakiegoś stojaka na ręcznik przy wannie.

 

Ale i tak masz plusa za fajna łazienkę no i gres który fajne wyszedł.

 

Pozdrawiam Ivan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Ivan ta stalowa półka po jednej i drugiej stronie, jest wyposażona w rórki na których wieszasz ręczniczki układasz kosmetyki itd. Półka jest pod umywalkami również. Co do reszty Twoich uwag to owszem można by było, ale ja jakoś nie czułem potrzeby ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jahred6

To ja ci trochę po marudzę.:)

Łazienka a raczej je przedstawienie, sprawia wrażenie brudnej, możliwe, że taki był twój zamiar nie wiem..Ale co ważniejsze – ker litów nie kładzie się na podłogę, przy takim wymiarze, jaki ty użyłeś – zresztą producent również o tym jasno informuje, że daje tylko gwarancie na 100/100. Po za tym duże formaty łamią się jak wafle okropna mordęga dla wykonawców a nie daj borze partaczy no i przyczepności to one nie mają jak na prysznic:)

 

Odpływ liniowy.?:) Uznajmy to za mocną ściemę:) chyba, że mnie oświecisz rysunkiem tech. Tego rozwiązania, co tam masz.. Tam po prostu go nie ma w modelowanego:) poza tym spadki, grubości itd..woda jest naprawdę wredna i wejdzie wszędzie. Szyba- zastanawiałeś się kiedyś jak wygląda montaż takiej szyby:) a może inaczej popatrz na wysokości:) i na etap wykonywanych prac:) sam jej grubość, co kto lubi:) za fundowałeś kilkadziesiąt dobrych kilogramów:) plus wanna+ woda+ parka:) chyba ze to „ Castorama akrylowa, „ale podejrzewam, że tu jest na „bogato” może to śmiesznie zabrzmi, ale.. Ale o ciężarze też wypadałoby pomyśleć:) by uniknąć bardzo kłopotliwych sytuacji a czasami dramatu – to już taka dygresja daleka..

 

Co prawa są to uwagi budowlane, a forum jest graficzne wiec możesz mnie wyśmiać i kazać postukać się w głowę, ale jak robić coś już to robić to bynajmniej poprawnie chyba, że klepiesz tu tylko „vizke.”. Pewne jest to, że robisz progresy:) pozdrawiam serdecznie.

 

Loki – tego typu asortyment, jaki i inny możesz dostać praktycznie w każdym lepszym branżowym studio, ceny masz podane w przypadku jak interesuje cię konkretny asortyment, dostajesz ofertę:) poniżej przykłady takiego studio – bez reklamy, po prostu najbliżej ich mam i sprawdzeni:)

http://www.interiorpark.pl/

www.dago.pl t stosunkowo młode studio zaczyna przygodę..Ale maja ładny asortyment i swoja fabrykę. http://www.edimax.it/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, ukryty odpływ liniowy, różne cuda się teraz robi :-) ścianka jest dla bezpieczeństwa grubsza. Dlaczego Cię półka niepokoi Loki ?

 

To płyty KERITE, maxymalny ich rozmiar to 100x300.

 

:) bardzo ładna wizualizacjia, a płytka to raczej KERLITE :) Pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie arch515! Od razu mówie że praca moja ,ale autorem jest Pani boss :-). Jeśli chodzi o płyty to są one 100x100, tylko fugi są malutkie - w zasadzie to szczeliny i niektore sie zacierają, ale podłoga 100 na 100 i przechodzi w pasy na ściany. Odpływ jest liniowy i nie modelowałem spadku i odpływu, nie zmienia to odbioru... na którym mi zależało. Owszem jest na bogato i tu nie ma żadnych problemu z obciążeniem, wszystko jest ok, nie martw się :-) Dzięki za słowo o progresie - o to mi najbardziej chodzi !

 

waper no przecież literówka, nie wytykaj tak ! Dzięki za miłe słowo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) sorki ale nie mogłem się powstrzymać, bez urazy.

ostatnio robimy dużo w tej płytce (uwielbiam to spojrzenie jak komuś się mówi że są takie wielkie zwłaszcza komuś kto to będzie kładł na ścianę:) ), swoją drogą nie zechciał byś się podzielić fakturą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności