Skocz do zawartości

Tablety Wacom Bamboo Special Edition


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę długo nie pisaliśmy już o nowościach w świecie tabletów. Można powiedzieć, że panowała cisza w tym temacie. Dzisiaj jednak otrzymałem informację prasową o nowej linii tabletów firmy Wacom i pozwalam ją sobie przytoczyć w rozwinięciu.

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1393

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jestem w stanie ocenić jakości i wygody pracy na tych tabletach, ale muszę przyznać, że cena z opisywanym pakietem oprogramowania mnie pozytywnie zaskoczyła. Sporo dobrego oprogramowania dostajemy z tym małym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bamboo wacom, i do postprodukcji, zbrusha czy malowania textur jest idealny, w pracy mam mozliwosc uzywac wacom duzo wiekszego i przyznam ze pracuje mi sie na nim gozej niz na moim bamboo(moze kwestia przyzwyczajenia), co prawda do stricte cg paintingu go nie uzywalem, tak wiec w tej kwestii nie wiem jak sie sprawdza...

 

co do tego srebrnego to jedyne co fajne to przyciski bo zwykly nie ma niestety przyciskow, ale srebrny mi sie mniej podoba niz czarny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast cały czas pracuje na Graphire4 A5. Większość ziomków tutaj ma bambusy, jak na tych białych większych pracuje się znośnie to ten mały czarny (pen) to jakaś epicka tragedia. Precyzja jest ok, nacisk niby też spoko ale jak dla mnie ten tablet nie nadaje się do żadnej sensownej pracy. Pragnę intułosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla... bla... bla... Nie lubię takiego chamskiego marketingu. Mam dokładnie taki sam bamboo- bo to pen&touch, z jedna różnicą- ten ma opakowanie i inny kolor, a kosztuje koło 200 zł więcej.

Co do funkcji touch to tylko można się wkurzać, że się włącza co jakiś czas sama- kompletnie nieużyteczna sprawa. Jedyne co jest w pen&touch fajne to to, że to pierwszy model, który ma 1024 poziomy nacisku. Pracuje się całkiem nieźle.

 

Drakula: to nie metka, a przytrzymywacz do pena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Metka" jest doskonałym rozwiązaniem. Sam mam najbardziej okrojoną wersje tego tabletu czyli Bamboo Pen. Jest tak jak plasti napisał - do sculptu, retuszu czy malowania textur jest w sam raz. Pod lewą ręką mam ctrl, alt i shift, a pod prawą mam tablet - wygoda w pigułce.

 

plasti - jeżeli chodzi o 2 guziki*, to są one też w podstawowej wersji Bamboo Pen & Touch, zaś Bamboo Pen (najtańszy z serii) ich nie posiada.

 

P.s. Uważam że czarne są ładniejsze. Ta edycja faktycznie wydaje się być wyciąganiem hajsu.

 

 

 

* Edit - zgadza sie, oczywiście że 4

Edytowane przez deshu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Bamboo P&T Fun A5. Tą za 700zł bodajże. I jest super. Metka się bardzo przydaje chociaż mogła by być np czarna... I kolor jest srebrny, co też idzie na minus. Ale tablet sam sobie bardzo dobry. Nie rozumiem komentarzy na niektórych stronach, typu że to tylko do zabawy i retuszu zdjęć. Przecież tablet jak tablet, wszystkie Wacomy są super, a ten nada się i do sculptingu i do rysowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności