Skocz do zawartości

velendil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

ruszyłem z takim własnym projektem, zeby choć troche wzbogacić swoje portfolio. Pomysł jest taki, że ludność miszkała na ścianach takiej duzej dziury, lecz to co widac jest pozostałościa po wojnie nuklearnej, taki mały postapokaliptyczny klimat. Jest tu sporo rzeczy do roboty, chce dodać wiszace mosty, jakies kable i druty. Im głebiej tym w domkach bedzie zapalone wiecej swiateł. Załączam pare szotów z wjuporta

 

big_01.jpg

 

big_02.jpg

 

big_03.jpg

 

big_04.jpg

 

big_05.jpg

 

big_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Uwielbiam post apokaliptyczne klimaty. Okna jeszcze na tym etapie rozumiem że są czyste, ale mógłbyś je nieco popękać potłuc itd. A tak po za tym genialny pomysł :] z głowy czy inspirowane czymś? Trochę przywodzi na myśl domki na urwisku z "wechikułu czasu" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smoku - dzieki, raczej sam ten pomysł mi do głowy wpadł, jako referencji używałem zdjęć min stąd - http://youhadbetterknow.com/knowledgezone/?tag=walled , miałem w planach zrobic takie slumsy, pomysł z dziura wziął się sam z siebie : ) Okna będą brudne itd, teraz to taka testowa teksturka : )

 

@cucsoniuss - rendery będa, ale pierw chciałem sie zając rozłozeniem wszystkich elementów ktore wyrenderowałem

 

@Junior - myslalem nad 3 wersjami tej samej tekstóry, domki do których dochodzi słonce były by wyblakłe, to samo blacha, kolor by wzrastał w miare głębi domków , tak samo jakas pleśń itd. Poki co rozmieszczam te wszystkie domki i dodatki, zeby mniej wiecej złapac to jakos kompozycyjnie, a potem bede niszczył i brudził co popadnie, cośtam pourywam i pokrzywie : )

 

@latos - blacha blasze nierówna :P Ale sprobuje jeszcze to zroznicowac napewno, dzieki. Co do latarni, to chyba masz na mysli anteny telewizyjne, bo latarni poki co jeszcze nie ma : )

 

 

Dzieki wielkie za komentarze, ciesze sie niezmiernie, ze pomysł sie podoba : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im głebiej tym w domkach bedzie zapalone wiecej swiateł.
Jeśli to dobrze przeprowadzisz to zapowiada się świetny klimacik.

 

Postaraj się że jak już powtarzasz tekstury, żeby przynajmniej nie były dwie identycznie zardzewiałe blachy obok siebię.

 

Płotki na tym takim balkonie okrężnym są zbyt jednolite, zrobiłabym kilka różnych modeli, zresztą nie musi być wszędzie płotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to raczej okna sa za duże (i za równe) jesli chodzi o proporcje

ale tez uwazam że pomysł jest fajny i czekam na ciąg dalszy

Pokomplikuj to jeszcze..przypudówki przypudówek przybudówek i pranie! duzo prania na sznurkach! referencje slumsów nie powinny być trudne do znalezienia. przyłóz sie do studiów bo inwencja ludzka w kwestii budowania z tego co pod ręką często zadziwia i bedziesz miał kopalnie patentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ania - dzieki, postaram sie to wszystko jakos ogarnac : ) Bede domodelowywał różne popsute elementy

 

@ pabulo - masz racje, cos tam trzeba będzie poprawić z nimi.. Taak, właśnie jak tylko juz mniej wiecej poukładam te domki to bede dodawał mase dziwnych elementów, łączeń wszystkiego co pod ręką, tak jak mówisz : )

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności