Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Nissan 200sx s13


Bubu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poprzeczka postawiona wysoko, hehe nie bedzie czegos takiego ( a daruje sobie z tym a tamtym) :D

strach pomyslec co to bedzie na finiszu

/ot również jestem za tym żeby dać jakiś prosty render, nie z super oświetleniem ale zeby chociaz jakiś lakierek dać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy łączeniu błotnika i przedniego zderzaka musisz trochę namieszać bo w pewnym momencie przerwa zanika. Po za tym jest magnifique, ostatnio miałem ostrą jazdę na ten model.

 

zapewne został na rogu nie wygładzony polygon i gdy dojdzie grubość blach to będzie wszytko ok.

 

Model jak i sama prezentacja naprawdę mocno dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy łączeniu błotnika i przedniego zderzaka musisz trochę namieszać bo w pewnym momencie przerwa zanika. Po za tym jest magnifique, ostatnio miałem ostrą jazdę na ten model.

 

 

NIe musze ;p Zderzak nie ma grubosci i dlatego tak sie dzieje ;) Ale dziekuje, za tropienie bugow :D

 

Edyta:

 

untitlywy.jpg

 

Edyta:

 

untitlpkp.jpg

 

I chyba koniec na dzis ;]

Edytowane przez Bubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z pewnością jest tak jak mówisz, ale sprawiało dla mnie wrażenie, że już wszystko tam jest gotowe. Może maska mnie zmyliła bo tam mam największe wrażenie, że powierzchnie mają już swoją grubość i chyba tak jest. Anyway, love it!

 

Podstavsky, gdzie mi do mistrzostwa. Napisałem to co najbardziej widać, a uwierz mi, to nie znaczy, że mam sokoli wzrok... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności