Skocz do zawartości

Obiekt3D: Shotgun benelli m4 up01


Kruku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, dawno nic nie wrzucałem więc postanowiłem się wziąć i dokończyć broń którą jakiś czas temu zacząłem ;p

 

Trochę się zablokowałem bo nie wiem czy powinienem dodać więcej detalu czy zostawić tak jak jest ? 8700tri (siatki już chyba nie zmienię na tym etapie, jednak komentarze mile widziane :> )

 

29046513.jpg

70164684.jpg

83842436.jpg

r3bc.jpg

r3af.jpg

texb.jpg

HP

49859755.jpg

Edytowane przez Kruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pozmieniaj speca na nabojach bo wszędzie jest jednakowy i metal na nich wygląda jak plastik. Pewnie dostaniesz komenty, że barwy są mało zróżnicowane, ale imo boroń właśnie tak wygląda więc jest ok. Co do modelu to jest git.

 

Ta mała texturka to spec czy gloss?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę i patrzę i według mnie model jest dobry, tekstury też ale mało urozmaicone w zadrapania ale to kwestia gustu, Jeszcze możesz osunąć jedną szynę z lufy, oraz osunąć jeden nabój, będzie ciekawiej wyglądać z jednym miejscem pustym :)

jak dla mnie takie mocne 9\10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, model jest swietny.

Mogles dodac kilka trisow na polaczeniu tej rurki od rekojesci z sama strzelba, bo teraz na widoku gracza widac tam krawedzie.

Tekstura niezla, przydaloby sie zebys to wrzucil do konkretnego silnika i pobawil sie z materialami, z jakas delikatna mapka odbic itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model i tekstura troche nie równe. Na teksturze są miejsca mocno wydetalowane, a zaraz obok widać lekki low-res - tak dziwnie trochę. Sam model ma miejscami sporo detalu, ale np. na "dolnej rurce" zaraz przy "trzymadełku" widać kanty i jasna krawędź mocno gryzie się z ciemnym tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności