Skocz do zawartości

scena 3d: Wizualka domu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dla mnie to troche za prosty, nie chcialbym w takim mieszkac chyba ze to by miala byc taka dziala pod miastem.

no i za pusto tu jest

ale ogolnie nie jest najgorzej.oczywiscie nie jestem fachowcem w tych dziedzinach wiec moge nie miec racji

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracileś tylko czas na enderowaniu tej tawki...wygląda jakby byla to tylko tekstua w \"ciapki\" :P Taka tawa dobrze się spisuje w ala-komkisowych scenach i to jeszcze najlepiej gdzie jesttochę pochylona na wszystkie stony, a nie taka prosta jak u ciebie...

 

Domek jeszcze nawet dobry, ale reszta...:|

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za uwagi, cale otoczenia faktycznie do bani ale termin trzymal :-(. Mam jeszcze pytanie wiecie moze jak zastosowac vray displacment w mat blend tj. tak zeby kazdy z materialow mial osobny. Czy tylko mapka displacment w shopie wchodzi w gre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architektura mi się podoba, tylko garierka i pergola nad wejściem do bani moim zdaniem (do przemyślenia znaczy). Ten blur na górach chyba niepotrzebny. No i ten bruk, troche za równy, i jakby był mniej niebieski to by sie mniej rzucał w oczy, dzięki temu domek by się rzucał bardziej.

Pozdrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności