Skocz do zawartości

Unfold3D 7


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak bardzo slabe trzeba miec narzedzia natywne do uv, lub nie miec jakisch innych zamiennikow typu textool(max), aby wydac tyle kasy na cos co w sumie oprocz kilku bajerow nie daje nic nowego. przynajmniej w moim odczuziu. Poza tym bardzo mnie interesuje, a na zadnym przykladzie z prezentacji nie widzialem rozlozenia siatki importowanej z cadow, czyli bez zadnych loopo wspomagaczy: ]... hehe pewnie wystarczyloby podbrac demo...

\

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roadkill jest bardzo fajny i darmowy...tylko nawigacja w nim jest zryta i u mnie na win 7 znika górna belka z wszystkimi guzikami przez co muszę znać wszystkie hoty ;p ale do wstępnego rozłożenia uvałek daje radę. Potem w maxie małe poprawy i wszystko cacy. Dlatego też licencja dla jednej osoby nie ma tutaj sensu. Za drogo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roadkill jest niezły.. ale spróbujcie w nim zamapować jakiś naprawdę cieżki model. Powodzenia :)

Co do twojego wpisu M@ti to też jestem ciekaw różnic, bo używam UVLayout, a Unfolda praktycznie w ogóle nie znam. Ale ciekaw jestem czym zjada na śniadanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfff... i to ma mnie przekonać? :] Znam UVLayout i sobie chwalę, ale z filmików wnioskuję, że Unfold3D 7 też świetnie sobie radzi. Nie wiem co takiego ma UVLayout, że zjada. Dlatego zapytałem. Jeśli już porównujesz oba softy i mówisz, że jeden ma radykalną przewagę nad drugim to wyjaśnij dlaczego, bo szczerze jestem ciekaw. Tak jak napisałem, nie znam Unfolda i nie wiem gdzie ma braki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności