Skocz do zawartości

Animacja 3d - TRAUM


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

Animacja zrobiona na magisterkę na podstawie utworu literackiego Marka Twaina "Tajemniczy Przybysz" :)

Jest to spotkanie szatana z duszą... oraz konsekwencje nieprzemyślanych wyborów;/

 

jest to pierwsza moja animacja...ogólnie pierwsze kroki

wiem ze animacja postaci jest sztuczna i okropna;/...no ale obiecuje poprawę:)

mimo wszystko jestem zadowolona... bo to skończyłam :)

muzyka - Kamil Wolnikowski

pomoc techniczna - Mariusz Zelmański

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie zniechecaj sie.

Zamiast rzucac sie na 4,5 minuty, czasem warto zrobic kilka sekund ale bez chowania sie

za rozmazana fasada. Nie ma sie czego wstydzic - trzeba probowac az wyjdzie.

 

Gdyby to byl animatic - to swietnie spelnialby swoja role.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na animacjach sie nieznam ale musze przyznac ze klimacik jest( muza robi swoje). Ujecia kamer, efekty prezentuja sie fajnie, kuleje niestety animacja postaci, ale wilczki spoko ;].

 

Jak napierwszy filmik to extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjviking - dzięki:) nie zniechęcę się na bank:) juz pracuje nad następna animacja i na pewno lepsza:D co do czasu to...nie planowałam ile ona będzie trwać ta animacja...po prostu tyle potrzebowałam na opowiedzenie historii... sporo się nauczyłam..i to najważniejsze:)

Akka - dzięki, o klimat tutaj najbardziej mi chodziło:) ujęcia kamer..właśnie nie mam pojęcia czy są ok bo wszsytko co robiłam to dosłownie było robione instynktownie.... animacja postaci TAK:) zgadzam sie w zupełności:) OOO KRROOO PNEEE:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie to ta animacja ma duże braki, a to forum jest bardzo techniczno-upierdnicze. Animacja postaci jest sztywna. Brak animacji twarzy. Słaby materiał skóry.

Artystycznie to fajne. Fajne efekty i tak dalej. Przypomina mi animacje dziadka3D tylko że tutaj jest więcej kolorów.

Nie trzeba było pisać o czym to jest, bo to tylko zniechęca do oglądania. Kto czyta Twaina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac77: To, że ktoś nie czyta, nie oznacza, że nie powinien zacząć :D

Poza tym podanie pierwowzoru literackiego jest niejako obowiązkiem twórcy filmu.

 

Odnośnie filmu: nie jestem miłośnikiem impresji animowanych, ale akurat ten film ma swoje dobre momenty. Podoba mi się nawet animacja wilków (jak na pierwszą próbę ;), rozostrzenia i glow umiejętnie maskują braki techniczne. Kolorystyka rzeczywiście rozbuchana, może trochę za bardzo, ale lepsze to od wielu innych monochromatycznych smutasów.

Rzecz, która naprawdę męczy, to że wszystko za wooooolno. Ale to też wydaje mi się cechą wielu debiutów.

Generalnie, jak na pierwszy strzał, to nie wydaje mi się chybiony.

 

Ciekaw jestem, Selena, w jakiej szkole ten dyplom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dac77: nie wiedziałam ze to forum nie jest artystyczne;/ no i tak jak napisał już fps, wypada podać pierwowzór literacki i temat ogólnie:)

fps: dzięki:) dyplom na politechnice koszalińskiej, kierunek komunikacja wizualna. Wybrałam animacje...bo inaczej nie zrobiłam bym tego dyplomu..a chciałam coś czego nie umiem..coś ambitnego.

Wiem ze animacja ma pełno braków, właściwie już w połowie nie podobała mi się i chciałam zmieniać wiele rzeczy...ale zrezygnowałam z poprawek bo nie zdążyłabym go ukończyć przed terminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmm bardzo fajny klimat w tej pracy odczówam, jak zobaczyłem początek to myślałem, że całość będzie taka w 2D a tu jednak nie ;p Miłe zaskoczenie i zarazem ciekawe połączenie takie właśnie plastyczne. Postać faktycznie chodzi jak chodzi ale najbardziej co mi się rzuciło w oczy to to jak kamera była przy pajęczynie i ta piersiasta laska ;p ślizgała stopami o ziemię.

Tak to ZAJEFAJNIE , świetny klimat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratulacje ukończenia i dyplomu :)

 

Nie słuchaj Daca77. Samych techno-upierdliwców tu nie ma, ale, siłą rzeczy, wystawiając pracę na forum poddajesz ją również ocenie modelarzom, wizualistom i game-artowcom :)

 

Nie wszystko mi się podoba, ale jest wiele dobrych pomysłów. Kolorystyka, o której wspomniał fps, wg mnie jest ok :)

Niestety klimat jest zasługą w ogromnej mierze muzyki, także przekaż wyrazy uznania kompozytorowi :)

 

Czekam na następne animacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przerazajace, ze piersi i posladki nawet w takiej wersji 3d dzialaja na mnie.

Ale nic to. Filmik calkiem spoko, podobaly mi sie te wilki i w ogole..za malo ujec z tylu kobiety, jednak calosc ma klimat.

Napewno sporo doswiadczenia pojawilo sie w Twoim polu widzenia, gratuluje.

Skonczyc cos to rzadkosc. W Polsce mamy taka tradycje, ze animacji sie nie konczy i robi tylko trailery:) To naprawde wygodne i tez robi wrazenie:)

 

Moze i dobrze, to taki lek przed smiercia zmanifestowany w animacji;) Nieskonczona nie umiera nigdy heheh A Ty swoja zabilas, niedobra dziewczynka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje

hhehe:D tylko jest problem;/ lubię smutne zakończenia;/ fajnie jak kończy się jakoś nietypowo..czyli źle, śmiercią głównego bohatera albo coś w tym stylu.

happy end mi się przejadł ;/ no i jest nudny i przewidywalny;/ a często też nie ma nic wspólnego z życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to mi się właśnie podoba:D napięcie rośnie a jednak ujścia nie ma;p chodzi o to żeby zostawić jakiś niedosyt po obejrzeniu animacji. Z reszta ten niedosyt zmusza tez trochę do zastanowienia się nad sensem całego filmu i szukaniem odpowiedzi... nie jest wszystko podane na tacy - co w wielu animacjach mnie wkurza... tak jakby były zrobione tylko po to aby pochwalić się świetnymi ujęciami i wirującymi kulami;/

tak samo ważna jest fabuła jak i strona techniczna, artystyczna...moim zdaniem

poza tym..

zakończenie mimo że złe, kończące się katastrofą czy śmiercią może być satysfakcjonujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się klimat, ujęcia jeszcze spoko - nie do końca mi pasują ale to może być moja subietywna opinia. Na temat muzyki i animacji postaci nie będę powtarzał.

Nie wiem czy tylko ja tak mam ale po obejrzeniu jeszcze przez dobrych 10 minut oczy bolą (fizycznie) ;/.

 

ps. Jedno mnie dziwi - dojeżdżałaś z Katowic na Politechnikę Koszalińską ? "Że też ci się chciało" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem - subiektywne odczucie. Po prostu oczy mi wariują jak patrzę na coś nawet lekko rozmytego i później przez jakiś czas bolą.

 

ps. podobnie z uczelnią miałem: dojazdy Koszalin - Polibuda Wrocławska. Do tego końcówka marketingu mnie już zabijała nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności