Skocz do zawartości

Co myślicie na temat......


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1. to chyba idzie do webart

2. taka pospolita strona i nawet nie postarales sie o fajnie komponujace sie fonty. Tla malo fajne i nie wiem czy mozna znalezc cos inspirujacego w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu które widzicie istnieje w niezmienionej formie hoho i jeszcze trochę, od samego początku istnienia strony, mam trochę mało czasu na zmienienie go, ale przcuję nad tym, narazie wolny czas spędzam na tym co lubię, ostatnie wolne chwile spędziłem na dziale tablet graficzny. Dzięki za komentarze i proszę o więcej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproś jakiegoś moda zeby przeniosł wątek. W tym dziale powinny być podawane linki do prac, które są \"naprawdę wyjątkowe i niosą za sobą inspiracje i nauke (liternictwo, kolor, kompozycja, 3d, 2d ...)\".

Twoja strona napewno sie do takich prac nie zalicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zatem zmienic zupelnie przede wszystkim nazwe tematu - [www] moja strona wskazuje na to ,ze ten watek nadaje sie do tego dzialu.

 

Napisales ,ze zapraszasz na swoja strone i oczekujesz krytyki - i wszyscy wlasnie tak to zrozumieli

 

Wystaw dwie swoje najlepsze prace, napisz ,ze reszte (inne) mozna ogladac pod tym i tym adresem i bedzie swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kto tu jest w stanie przenieść mojego posta do 2d artworks. Nie chodziło mi o zjechanie wyglądu mojej strony ale i luknięcie na moje \"pracki\" jak widzę nikt kto tu zagląda nie jest w stanie zadośćuczynić moim oczekiwaniom. W 2d artworks widzę konkretnych ludzi. (może nie jestem dobrym webmasterem, ale kiedyś to się zmieni) Help, jakiś moderator, help ktoś władny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, naprawdę podoba się wam ten montarz z Britney? To jast jeden z pierwszych montarzy i sam osobiście uważam go za kicz, umieściłem go na stronie tylko dlatego że JEST, i nie wypieram się przeszłości. :] Czekam na więcej komentarzy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez te prace poruszyly, w szczegolnosci britnej(mam jej wszystkie klipy), co do samej pracy to troche gryzie niedorobka przy duzym powiekszeniu poprostu mi sie sypie, a ja strasznie tego nie lubie, te wszystkie hexy na jej biscie fe, jak bedzie jakis updejt, no wiesz jakies nowe pozy albo z madonna (chociaz przy tym sie nie nameczysz) to mi wysylasz pierwszemu...tylko juz w wiekszej rozdzielczosci...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności