Jump to content

samolot 3D: Spitfire

misio
 Share

Recommended Posts

siemka , te karabiny czy rakiety napewno sa tak przyczepione do skrzydel? i cos mi niepasuje w zgieciu na ogonie, ale moze sie zabardzo czepiam. czy mozesz zamiescic fotke orginalu?

Wiesz co... Jesli to jedno z pierwszych podejsc to ok, ale... more details MON! i tak srednio mi to spit\'a przypomina, sylwetka troche nie ta no... co do uzbrojenia w skrzydlach to jest git, tak wygladalo to to mniej wiecej (tam chyba było po działku 20mm i karabinie 12,7mm na skrzydlo - jakby co to niech mnie ktos poprawi) Powodzenia walcz dalej :]

Hmm widac tutaj, ze wiele osób niedokładnie czyta forum. Ten model z działkami, śmigłem i silnikiem nie jest z tego WIP\'a tylko jest to model Wigglesa do porównania... Mieszacie dwa rózne modele ludzie!

przednie skrzydla tez podobnie wygladaja- jesli nie wiesz jak sobie z tymi rzeczami poradzic odezwij sie do mnie na gg pomoge ci w miare mozliwosci- 1532770, metoda na robienie skrzydel jaka znam jest bardzo latwa do nauczenia takze jak bedziesz mial czas napisz- czesto jestem na niewidocznym