Skocz do zawartości

[SHORT 3D] "Stairs" Mateusza Staniszewa


mateusz_s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Animacja bardzo mi się podoba - nie wiem czy tak by uderzało gdyby to był normalny film, krecony kamera w 2 dni. Nie wydaje mi się.

Inna sprawa z przekazem - nie wiem czy ktoś spoza bloku wschodniego do końca pojmie o czym to jest. Wiem, są i w Londku dzielnice typu "Indian docklands" (już wprowadzając się tam miałem wrażenie jekbym był na polskim blokowisku) ale ... to trochę tak jak tłumaczyć amerykaninowi dlaczego "Jak rozpętałem ..." jest jedną z lepszych polskich komedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ; p Mateusz piękny film , jestem w szoku że zajoł ci aż tyle czasu ale jak widać dopracowany ... ten filmik mówi dużo o problemach starszych ludzi , aż żal mi tego dziadka pod koniec ;d

 

 

Jakiego programu używałeś do modelowania i animacji ? czy może 2 ?

 

Czekam na odpowiedz; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaczynam zabawę w modelowaniu i animacji ;p

Mam tyle pomysłów ale gdybym tylko umiał je przenieść na komputer jak ty to robisz ;p

 

 

Czekamy na więcej ;d xD

 

Ja bym pomyślał nad długometrażowym filmie, i wykorzystać ten; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rispekto Mateusz!!! - każdy kto kiedykolwiek próbował się mierzyć z kilkuminutowym szortem w 3d doskonale wie jaki to hardkor. Jestem na prawdę pod wrażeniem że zrobileś to sam, wymyśliłeś tyle fajnych detali i akcentów, wplotłeś trochę poetyckich ujęć. Wrzucam linka gdzie tylko mogę - super, że są u nas tak zdolni i pracowici ludzie, którzy mają power żeby ogarnąć taki kawał roboty. Jesteś niesamowity facet :-) Powodzenia - mam nadzieję że film złapie jakąś fajną nagrodę. I tego Ci życzę.

 

Szacunek rownież za dźwięk bo jest prosty ale sugestywny, jak cała historia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności