Skocz do zawartości

Postać: "Fredzik" sculpey.


ferni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam jedną z mich rzeźb ukończoną co prawda kilka miesięcy temu ale dopiero teraz zdobyłem się na wrzucenie jej na forum. Rżeźba wykonana z plasteliny o kolorze cielistym którą mieszałem z "Super Sculpey" w celu utwardzenia figurki w wsposób wypalania w piekarniku. Figurka wykonana na bazie stelarzu z drutu owijana papierem i folią aluminiową ze wzgląd na oszczędność gliny. Podstawka to zwykła deseczka. Rzeźba ma od podstawki do najwyższego punktu ok 30 cm. Jeżeli chodzi o czas wykonania to hymmm kilkanaście tygodni maxymalnie 2-3 godziny przy jednym podejściu ale oczywiście z przerwami kilkunasto dniowymi wynikające z lenistwa :) lub pracy nad inną rzeźbą. To chyba tyle, czekam na opinie, pytania no i oczywiście pozdrawiam wszystkich sculpejów.

 

71277836.jpg

 

55219576.jpg

 

97567150.jpg

Edytowane przez ferni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Świetne panie!!!! Robi wrażenie i jeszcze dobra prezentacja imo :) no właśnie przybliż trochę produkcję :D jakie narzędiza itp też zawsze chciałem ogarnąć realne rzeźbienie :D:D

 

Próbowałem w drewnie ale zbyt czasochłonnne i lubi pękać kiedy nie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo! Baazdzo podoba mi się jak wyciągnąłeś detaliki zmarszczki, zagłębienia itd itd.

Świetna robota, na początku trzeba się lekko przyjrzeć, żeby zobaczyć szczegół i to co przedstawia figurka ale jak już się obczai to pozostaje tylko rozkosz ;)

 

Opowiadaj o detalach, samym pomyśle, koncepcie, jestem bardzo ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sm...art

Hej,

Jak Cie znam, to mogłeś zrobić lepsze ...

fotki ;) Bo sama praca rewelacja i to widać nawet na słabych fotach. Świetna robota. Czekam na następne ;)

 

P.S.: Powiedz tylko słowo a pożyczę Ci aparat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności