Skocz do zawartości

Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko postanowiłem zabrać się za lanosa, którego miałem w planach już od dłuższego czasu.

Na razie tylko tyle, jutro wolne to coś poprawię zderzak i reflektory jeszcze raz zrobię bo coś źle podpatrzyłem je.

lanos.png

lanoswire.png

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o kurcze lanosik :) bede tu czesto zagladal i kibicowal, bo lanosik to moja fura :) nie powiem narazie co dobrze a co zle bo na komorce wszedlem i nie widze za dobrze, nie wiem czy tez masz lanosa? Ale jak bys chcial jakies konkretne zdjecia to pisz, pstrykne i podesle. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet racja. mały regres, cofnąłem się do bazy, nie jestem pewien kształtów wycięć na lampy, także zanim będę pakował się dalej w modeling poproszę o ocenę jakiegoś świeżego oka. maciek.m lanosa nie posiadam, ale znajomy ma także mam już mnóstwo fotografii(nawet mu kołpak ukradłem :P), ale gdybym coś potrzebował jeszcze, bo teraz już nie dorobię zdjęć to na pewno się do Ciebie zgłoszę :) Dzięki.

59264989.png

48164753.png

EDIT czekam na opinie dotyczącą wycięcia, także dokończyłem sobie kołpak

kopak.png

Edytowane przez Smoku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie wygląda jak trzeba, przyjrzyj się dobrze dolnej linii i wewnętrznemu zaokrągleniu. Podejrzewam że masz jakieś lipne blueprinty, proponuje albo zrobić sobie lepsze ze zdjęć albo przyglądać się lepiej referkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio nie było czasu na modelowanie. Póki co kierownik, będę jeszcze się bawił w poprawianie a właściwie wykończenie łączeń, i poprawianie trąbek. Karoseria też nie leży odłogiem i coś nie długo wrzucę.

 

lanoskier.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True, poprawiłem, może dalej jakieś niezgodności są ale w końcu nie robię tego z miarką w ręku tylko na moje kiepskie oko.

kieronik.png

I koło, opona jakaś przypadkowa (ale mojej produkcji) nie od lanosa jeszcze.

laonkoo2.png

laonkoo.png

laonkoo3.png

Z karoserii dalej nie ma co pokazywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyłu niestety nie miałem przyjemności obejrzeć. A co do otworów przecież jest tak że tarcza jest mocowana na tym dystansie, piaście czy jak to się tam zwie, a z niej wychodzą 4 śruby do mocowania koła a do mocowania tarczy są dodatkowe ale mogę się mylić, nie jestem mechanikiem :) Zgodzę się natomiast, że może za oble wyszło z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno w google graf wpisać stalówki lanos? xD dziury od śrub bliżej centralnej i centralna nie jest taka wielka a tył felgi to już nie realny do zamontowania w pojeździe chyba że w bryczce

 

ranty nie są płaskie a zaokrąglone a rant z tyłu to jest podobny jak przodu tylko niższy (mniejszej średnicy okręgu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalówki!! nie wiedziałem, że tak to się nazywa, sajrus będę się chyba do Ciebie zgłaszał po terminologie, już drugi raz mnie oświeciłeś:) tył jest for fun nie musi być idealny :) przecież nikt nie widzi jak to jest montowane na końcu jak juz złożę wszystko do kupy.. No te rzeczone stalówki wyglądają w googlach trochę inaczej niż te, które ma samochód znajomego na podstawie które to robię, może ma koła od innej furki nie wiem, zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mógł się jeszcze czepić kierownicy to pokaż ją z boku, bo mi się zdaje, że ona jest bardziej wypukła w rzeczywistości. Siostra ma Lanosa także jakbyś chciał jakieś informacje albo zdj. to może da rade zorganizować:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby źle to nei wyglądało, to i tak sie tym jaram...

Tyle razy próbowałem sklecić auto, tyle tutoriali przestudiowałem i nic... Ludziom to z taką ąłtwością niektórym przychodzi... :(

Przepraszam, musiałem się wyżalić, pracuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności