Skocz do zawartości

Obiekt 3D : Samochód. Hhehe :], no comment :].


NO*NAME

Rekomendowane odpowiedzi

To jest samochód hehe nawet nie wiem jaki :]. Tak próbowałem bawić sięw editble poly i doszedłem do wniosku żeby coś takiego zrobić, wiem że samochody robi się z blueprintów i korzystając z nurbsów, ale nie umiem :(

 

OWY samochód (traktur może)

 

---.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spodziewam się komentarzy: HEHE weź przestań co to jest, porzuć grafikęto nie dla Ciebie, ale to co wy też tak zaczynaliście :]

 

No ale powiedz mi kx co w nim jest źle :(

 

**

potestuj edycję postów no*name... nie pisz co minutę kolejnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ja nawet i gorzej zaczynałem :> co jest zle? hm... ten model jest poprostu za prosty! posiedz na jakims modelem chociaz godzine, dwie, zrob z nim scene jakas i wystaw, przeciez nie beda ludzie wzdychali nad takim czyms :)

a tak poza tym ja jak zaczynalem to sie balem pokazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE no ja też sie boje! Ale słuchaj ja mam taki cienki komp że nawet nie ma sensu robić scen bo już przy takim prostym obiekcie jak ten samochód hehe cięło przy obracaniu kamery co robić???????????? :( [TYLKO nie mów żebym kupił nowy komp bo nie mam kasy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi jaki masz komp? bo szczerze mowiac to watpie zebys mial gorszy niz moj 333mhz... i zmien temat na Pojazd 3D : Samochod

 

i uwierz ze napewno da sie zrobic lepsze rzeczy na twoim komputerze

 

EDIT :

aha... i chyba samochod ma za duzo kantow : w editable poly przejdz na edycje na krawedziach i uzyj funkcji chamfer, lub po prostu walnij mesh smootha :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry no name... widzac Twoj \'telewizor\' myslalem ze padne, ale nic nie napisalem.. widzac \'kosz na smieci\' pomyslalem po kiego *** ten koles to pokazuje, ale wstrzymalem sie... teraz juz nie dalem rady. to jest tak badziewiaste, ze az nie wiem co napisac. rozumiem, ze kazdy zaczynal i robil kulki i boxy, ale powiedz mi po co sie tym chwalic???!!! zamiast chwalic sie nie wiadomo czym i robic z siebie, niestety, posmiewisko, przerob helpa z maxa + pare tutkow i potem zacznij cos pokzywac. na razie to nie ma sensu, marnujesz sobie i innym czas i miejsce na serwerze. nie odbierz tego jako proby zgnojenia, nie zniechecaj sie, ale takich rzeczy sie nie pokazuje po prostu!! jest gdzies watek \'moje poczatki\', tam ewentualnie mozesz cos takiego walnac jesli tak bardzo sie chcesz tym chwalic....

poki co daruj sobie te wipy i bierz sie za tutki. powodzenia. pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no*name chyba sobie jaja robisz albo ja juz zwariowalem k..a.

i nie zwalaj na kompa bo mam wsumie znacznie gorszego i da sie pracowac ja . I coto za nazwnictwo wątków \" Obiekt 3D : Samochód. Hhehe :], no comment :]\".

 

i takie pytanie ile ty k....a masz lat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Porsche !!!

 

Porsche nigdy nie jest brzydkie. :P

 

No Name, ucz się dalej. Jeśli chcesz w tej chwili wykrzesać z tego prawdizwe auto, to... daruj sobie. :) Bo trzeba by robić od nowa i inna techniką. Nie ma tez sensu porównywac tego obiektu do realnych samochodów. Bardziej możesz się skierowac ku zabawkom-klockom. :-)

 

Powodzenia. Sądze, że kwestią czasu jest stworzenie czegoś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha no Pojazd 3D :samochód to niepasuje :P powinno byc raczej (ale niejest) Pojazd 3D : hahahaha

 

ten temat powinien byc w wątku : Uzekla mnie twoja historia i puszczony z czerwonym kwadratem na tvn w \"pod napięciem\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowr nie marudz, ja zaczynałem robić pracki na 233mmx 64 ramu i 1mb grafa i powiem wam że po mistrzowsku opanowałem hide/unhide

Dirty--> Rzeczywiście to już 3 praca tego osobnika :D, a myślałem że ten kosz jest kogoś innego

No*Name--> Wciśnij żesz F1 a otworzy się przed tobą magiczny sezam w wiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska. No*Name daje ci za ten model 5 +przypomina tandetną ruska zabawkę z czasów Gomułki. Wiesz ja też sie uczyłem [robie to nadal] ale nic za nic niepodkusiło by mnie wystawić taki model na jakim kolwiek Forum, nawet jako początkujacy. Wybacz ze to mówie ale jakis poziom trzeba trzyma wiem ze moze niejestem zawodowcem ale bez przesady a jezeli już pokazałes swój model to ja ci pokaże co mozna uzyskac przy pomocy nauki na jak to twierdzisz głupich tutkach.

 

gladius.jpg

 

Przepraszam resztę za tło ale podkusił mnie kolega :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO*NAME: polecam dogłębnie przestudiować dział podstawy na max3d.pl wszystko po polsku i opisane ładnie, tak że nawet twój ograniczony i mało pojmujący rozumek powinien sobie poradzic.

Tylko pamiętaj zacznij od nauki interfejsu bo inaczej to kaplica.

I nie za dużo na raz bo sie przegrzejesz a tego bysmy przeciez nie chcieli.

Jak juz przerobisz ten dzial to moze opadnie zaslona tajemniczosci z innych tutkow i bedzie tylko lepiej.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hym co wedlug ciebie znaczy zachecac lub zniechecac. poprostu jestes moze i poczatkujacym ale przeciez chyba nikt nie bedze mowil ze to jest piekne i cudowne nawet jak na poczatkujacego, bo poskladac kilka boxów, walców i torusów to chyba nie sztuka...

I miej troche samokrytyki przyda ci sie ...

 

ps. minimum jakies musi byc !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herbatniki? to zrob boxa - 52x52x1 segmentow i wyextruduj na editable poly ale wczesniej zaznacz pod extrude opcje \"By element\" i naloz mesh smootha :>

 

EDIT

zmien moze nazwe tematu na \"Scena 3D: moje pierwsze prace\"

a edycja postu jest w prawym gornym rogu wypowiedzi

a dlaczego 52x52? bo oryginalne tylko z 52 ząbkami:):):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO*NAME : Masz dziwne podejście którego ja osobiście nie lubię. Pokazujesz swoje pierwsze prace, każda wykonana w górę 15min, a następnie pytasz się co masz dalej robić. To ty powinieneś wiedzieć co dalej. Chyba widzisz co jest źle i co trzeba poprawiać.

Nie dziw się takiej reakcji ludzi. Niektóre prace na tym forum powstawały przez 3 ? 4 miesiące (a nawet dłużej). Ludzie robili je na gorszych komputerach od twojego i musieli czekać po 5 min na odświeżenie (nie wyrenderowanie) widoku po przesunięciu kamery. Loozack nie śpi i eksportuje po nocach model z rhino, a Ty narzekasz na słaby sprzęt i że ci się czasami obraz tnie. Trochę więcej cierpliwości. Na spokojnie przestudiuj maxowego helpa. Jak nie umiesz angielskiego to kup sobie książkę do maxa i ćwicz. A jak przeraża cię perspektywa uczenia się softu prze kilka miesięcy z książek po 300 stron oraz z tutoriali z sieci... jak twierdzisz że czas 15h na wykonanie modelu to dużo... jeśli uważasz że 30klatetek na sekundę w okienku w maxsie to mało ... to od razu sobie daruj. Weź sobie lepiej ołówek i porysuj. Równie twórcze i pasjonujące zajęcie.

 

ps. Do reszty userów : To nie jest miejsce na chwalenie się swoimi pierwszymi pracami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i ogarnela mnie fala radosci. Jakby przeczytac to wszystko jeszcze raz to niezla komedia. Ale nie wazne bo juz niezly o(j)ftopik sie robi. Nie istotne. Powiem Ci tak. kazdy z nas kiedys zaczynal, nawet ja mimo ze wiekszosci moich prac tutaj nie ma, mistrzem nie jestem, ale moj zolty sqter do tej pory wywoluje salwy smiechu, nawet na moich ustach. Po pierwsze naucz sie pokory, i nie podnos sobie cisnienia, a sluchaj, bo sadze ze wiekszosc z nas umie troszke wiecej od Ciebie. Po drugie taka praca ma w sobie duzo artystycznego polotu, mysl;enia kombinowania, i jak tego nie czujesz to daj sobie spokoj z maxem, maya\'a, lightwave\'m czy xsi. Chyba ze zrobiles ten samochod pokazales go na forum i miales nadzieje ze w klasie bedziesz mogl powiedziec kolegom ze twoje prace sa na forum. sadze ze jak bedziesz regularnie siedzial nawet po 1-2 dziennie to w ciagu 6 miechow na tyle opanujesz maxa ze bedzie na co popatrzec, ale musisz do tego podejsc z sercem, jak do kobiety, bo jest to bardzo kaprysna kobieta, ale za to jedna z niewielu jakie mozna zrozumiec. Mam nadzieje ze nie poddasz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw nawyzywali, teraz przepraszają z pokorą.

 

 

Logika forum jednak jest taka, że gdybym to ja pokazała taki samochodzik (w styczniu), to sprawy zupełnie inaczej by się potoczyły.

Uwaga odnośnie zaśmiecania forum niezbyt trafna, bo więcej jest bzdurnych komentarzy, które bardziej przeszkadzają.

 

Por@szek, fajne porównanie do \"kapryśnej kobiety\". ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, cos mi sie wydaje ze zaraz przyjdzie Moderator i pokasuje kilka postow

PS. to co ja pokazywalem, to nie jest moja pierwsza praca, to \"praca\" wykonana w okolo 2 minuty nie liczac rendera...

PS2. fajny motorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO*NAME : zanim zalejesz temat z pierwszymi pracami forumowiczów swoimi telewizorami, samochodami itp. ... od razu mówię że nie był on zakładany po to żeby ktoś zaraz po rozpoczęciu zabawy z maxem pakował tam swoją twórczość. Jest to temat dla osób mających już jakieś doświadczenie w CG i chcących pokazać swoje początki w celu powspominania \"starych dobrych czasów\".

Człowieku litości.

 

... może to jakaś prowokacja ? :-|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mysle ze ten koles ma 17 lat fizycznie, ale emocjonalnie i umyslowo jest daleko w tyl ! czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz...a jesli chcesz pokazywac takie wypociny i potem obrazac sie ze Ciebie zjezdaja za nie to daj sobie siana i nie rob tego nastepnym razem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności