Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Fortepian


Wert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Te krople krwi trochę nie wyszły, ale to kwestia dopracowania materiału...

mam wrażenie że dobrze by zrobiło całej scenie i kompozycji powtórzenie gdzieś tej żółci z napisu. Najlepiej gdyby białe klawisze były troche przebarwione miejscami właśnie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fortepianu to extra,bardzo mi sie podoba,tylko zastanawiam sie nad jednym,dlaczego w wielu pracach pojawiają sie takie motywy jak krew czy inne przykre sprawy,przecież mamy taką wyobrażnie ,można by było sie trochę wysilić ,a nie w tv krew i przemoc a tutaj zdarzaja sie czołgi ,krew i tego typu podobne historie ,ale pracka super sam bym tego lepiej nie zrobił ,gratuluje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Satch

co do fortepianu to extra,bardzo mi sie podoba,tylko zastanawiam sie nad jednym,dlaczego w wielu pracach pojawiają sie takie motywy jak krew czy inne przykre sprawy,przecież mamy taką wyobrażnie ,można by było sie trochę wysilić ,a nie w tv krew i przemoc a tutaj zdarzaja sie czołgi ,krew i tego typu podobne historie ,ale pracka super sam bym tego lepiej nie zrobił ,gratuluje i pozdrawiam

 

ale wciaz za malo sexu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krew wklęsła jest?!

Reszta niezla, ale przy takim zblizeniu, tak pieknego \"przedmiotu\" - jego logo powinno swą ostrością \"wycinać kadr\" a tu widze jakas pokurczoną, spixlowaną, marna teksturkę! Zwracaj uwage na takie rzeczy.

:)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej niestety u mnie nie widac pracy;/ nie wiem co jest. tak by the way to ja robie w cinemie.to dosc fajny program. jestem w trakcie przesiadki na maxa i jak narazie podoba mi sie i to bardzo.cinema jest spoko ale u nas mało popularna.z reszta wszedzie poza niemcami jest malo popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności