Skocz do zawartości

Obiekt 3d: Fortepian


Wert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te krople krwi trochę nie wyszły, ale to kwestia dopracowania materiału...

mam wrażenie że dobrze by zrobiło całej scenie i kompozycji powtórzenie gdzieś tej żółci z napisu. Najlepiej gdyby białe klawisze były troche przebarwione miejscami właśnie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fortepianu to extra,bardzo mi sie podoba,tylko zastanawiam sie nad jednym,dlaczego w wielu pracach pojawiają sie takie motywy jak krew czy inne przykre sprawy,przecież mamy taką wyobrażnie ,można by było sie trochę wysilić ,a nie w tv krew i przemoc a tutaj zdarzaja sie czołgi ,krew i tego typu podobne historie ,ale pracka super sam bym tego lepiej nie zrobił ,gratuluje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Satch

co do fortepianu to extra,bardzo mi sie podoba,tylko zastanawiam sie nad jednym,dlaczego w wielu pracach pojawiają sie takie motywy jak krew czy inne przykre sprawy,przecież mamy taką wyobrażnie ,można by było sie trochę wysilić ,a nie w tv krew i przemoc a tutaj zdarzaja sie czołgi ,krew i tego typu podobne historie ,ale pracka super sam bym tego lepiej nie zrobił ,gratuluje i pozdrawiam

 

ale wciaz za malo sexu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krew wklęsła jest?!

Reszta niezla, ale przy takim zblizeniu, tak pieknego \"przedmiotu\" - jego logo powinno swą ostrością \"wycinać kadr\" a tu widze jakas pokurczoną, spixlowaną, marna teksturkę! Zwracaj uwage na takie rzeczy.

:)

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej niestety u mnie nie widac pracy;/ nie wiem co jest. tak by the way to ja robie w cinemie.to dosc fajny program. jestem w trakcie przesiadki na maxa i jak narazie podoba mi sie i to bardzo.cinema jest spoko ale u nas mało popularna.z reszta wszedzie poza niemcami jest malo popularna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności